Fox sprzęt fryzjerski

FOX REGGAE trymer do strzyżenia bezprzewodowy z ostrzem ze stali nierdzewnej

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 124,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10551
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993460672
Opis produktu
Panująca moda na brody zobowiązuje. Coraz więcej panów decyduje się na dłuższy zarost. By jednak prezentował się on jak najlepiej powinien być wypielęgnowany i równo wystrzyżony.

By zachwycać zarostem i idealnie wystrzyżoną fryzura sięgnij po profesjonalny trymer Fox Reggae przeznaczony do strzyżenia głowy i brody. Został on wyposażony w ostrze ze stali nierdzewnej najwyższej klasy. Posiada również bardzo wydajny akumulator NiMH. Zdejmowana nakładka ułatwia strzyżenie i pozwala na 5-stopniową regulację: 3, 4, 5, 6 oraz 7 mm. Maszynkę można używać na 2 sposoby: bezprzewodowo bądź z użyciem przewodu sieciowego. Świetnie zdaje egzamin zarówno podczas profesjonalnego użytku jak i w domowym zaciszu. Trymer jest bardzo wytrzymały i przy odpowiedniej konserwacji posłuży przez wiele lat. W niezawodny i szybki sposób pozwala uzyskać precyzyjny, wymarzony efekt. Stacja dokująca z ładowarką ułatwia stosowanie a kontrolka pokazuje poziom naładowania baterii. Trwałe ostrze pozwala na profesjonalne cięcie włosów.
Rezultat:
  • pozwala na perfekcyjne cięcie włosów i brody,
  • posiada aż 5 stopni regulacji ostrza,
  • trymer odpowiedni zarówno do pracy w domu jak i w profesjonalnym salonie,
  • posiada 12-miesięczna gwarancję.
Zalecenia producenta:
Trymera Fox Reggae używaj zawsze gdy chcesz podciąć włosy bądź brodę. Długość ostrza dostosuj do pożądanego efektu. Pamiętaj o czyszczeniu i konserwacji, które wydłużą żywotność urządzenia.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem