Fox sprzęt fryzjerski

FOX Lux profesjonalna bezprzewodowa golarka z akumulatorem litowo-jonowym

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 226,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10847
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993465585
Opis produktu
Szybkie i dokładne pozbywanie się zarostu czy modelowanie brody, baczków i wąsów nie jest łatwe, nawet dla profesjonalnego barbera czy stylisty, gdy używa on do tego celu wyłącznie nożyczek. Mężczyźni, którzy dbają o swój nienaganny wygląd pragną posiadać odpowiednio wymodelowany zarost i tego oczekują od swojego barbera czy fryzjera, który, by sprostać wymaganiom klientów musi dysponować odpowiednimi urządzeniami.

FOX Lux profesjonalna bezprzewodowa golarka z akumulatorem litowo-jonowym, to łatwy w obsłudze, bardzo nowoczesny sprzęt, który ma ergonomiczny kształt. Akumulator litow o- jonowy (Li- Lon) gwarantuje do 120 minut nieprzerwanego działania. Golarka może być także zasilana sieciowo. Intensywne użytkowanie sprzętu nie wpływa na obniżenie jego wydajności, nawet po wielu miesiącach pracy. Wytrzymała golarka ma minitrymer, który precyzyjnie modeluje baki, wąsy oraz brodę.

Profesjonalna bezprzewodowa golarka z akumulatorem litowo-jonowym, to doskonałe urządzenie, które wyróżnia możliwość strzyżenia włosów blisko skóry głowy - od 0,03 mm. Golarka łatwo się czyści oraz posiada trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę. Sprzęt można ładować przy pomocy kabla USB. Czas ładowania akumulatora wynosi maksymalnie 50 minut. W trakcie pracy przewodowej oraz ładowania należy używać zasilacza do 5V. Golarkę należy użytkować tylko na sucho, nie ma możliwości mycia jej pod bieżąca wodą.
Zalety używania produktu:
  • typ foliowy,
  • wygodne zasilanie sieciowo - akumulatorowe,
  • możliwość ładowania kablem USB,
  • sprzęt posiada ergonomiczny kształt,
  • obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna – 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem