Menu Bloga
 • 9 składników kosmetyków, których warto unikać
  9 składników kosmetyków, których warto unikać

  Jak często, gdy wybierasz kosmetyk do ciała, włosów lub makijażu, sprawdzasz jego skład? Zapewne w większości przypadków nawet nie zerkasz na etykietę. To błąd, bo choć z zasady wierzymy producentom, że produkty mają najlepszy z możliwych i działający skład, to jednak niestety nie zawsze tak jest. Dlatego warto świadomie wybierać kosmetyki, które nakładasz na swoją skórę.

  Czytaj dalej
 • Jak prawidłowo czytać składy kosmetyków?
  Jak prawidłowo czytać składy kosmetyków?

  Czym sugerujesz się podczas wyboru nowego kosmetyku? Ładnym opakowaniem lub zapachem, opiniami w Internecie, a może poleceniami od influencerów, których obserwujesz? Wszystkie te rzeczy są oczywiście ważne, ale największą uwagę powinno się zwracać na skład. Powiesz pewnie — OK, ale nie wiem, jak go czytać. Dlatego dzisiaj Ci o tym opowiemy.

  Czytaj dalej
 • Echosline - spełnij swoje marzenie o pięknych włosach
  Echosline - spełnij swoje marzenie o pięknych włosach

  Ostatnio prezentowaliśmy nowości do pielęgnacji twarzy, dziś przyszła pora na kosmetyki do włosów. A mamy sporo nowości! Do naszej oferty dołączyła kolejna profesjonalna marka, tworząca doskonałe produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Czas poznać ją bliżej!

  Czytaj dalej
 • Gorące nowości Nacomi w drogerii Gobli!
  Gorące nowości Nacomi w drogerii Gobli!

  Lato 2022 pomału zaczyna być wspomnieniem, ale w drogerii Gobli cały czas znajdziesz gorące nowości. Stale dołączamy do naszego asortymentu kolejne kosmetyki najlepszych marek polskich i zagranicznych. Dlatego sprawdzaj sekcję Nowości, by być na bieżąco z najświeższymi trendami.

  Czytaj dalej
 • Anwen — polska marka, która odmieniła podejście do pielęgnacji włosów
  Anwen — polska marka, która odmieniła podejście do pielęgnacji włosów

  Kiedy Anna Kołomycew w 2010 roku zakładała bloga dotyczącego pielęgnacji włosów, zapewne nie przypuszczała, że kilka lat później stworzy własną markę kosmetyczną, której produkty będą rozpoznawane i uwielbiane przez kobiety. Marka, o której mowa, to Anwen, a rewolucja polegała na zróżnicowaniu kosmetyków pod względem porowatości włosów. I jak się okazało, był to strzał w 10!

  Czytaj dalej
 • Farby Milk Shake — koloryzacja i pielęgnacja w jednym!
  Farby Milk Shake — koloryzacja i pielęgnacja w jednym!

  Słyszałaś już może o marce Milk Shake? Jest duża szansa, że odpowiesz tak! To znana i ceniona firma, obecna w ponad 50 krajach na świecie, w tym w Polsce, której kosmetyki są uwielbiane zarówno przez profesjonalne salony fryzjerskie, jak i indywidualnych konsumentów.

  Czytaj dalej
 • 7 kroków do ułożenia perfekcyjnego quiffa
  7 kroków do ułożenia perfekcyjnego quiffa

  Zastanawiasz się nad wygodną i stylową fryzurą w sam raz na lato? Lubisz wyglądać modnie i atrakcyjnie, ale nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu przed lustrem, by wyczarować perfekcyjny look? W takim razie poznaj quiffa - ponadczasowe męskie uczesanie, które od wielu lat jest wybierane przez miliony mężczyzn na całym świecie.

  Czytaj dalej
 • Kosmetyki naturalne – czym są i dlaczego warto je stosować?
  Kosmetyki naturalne – czym są i dlaczego warto je stosować?

  Bio, eco, naturalne… wszystkie te hasła krzyczą do nas ze sklepowych półek, a konsumenci stają się coraz bardziej świadomi. Większą uwagę przykładamy do kwestii związanych z ekologią i środowiskiem, przyglądamy się, co trafia na nasz talerz. Również w kwestii kosmetyków wybieramy bardziej świadomie i staramy się sięgać po te z naturalnym składem.

  Czytaj dalej
Showing 1 to 8 of 92 (12 Pages)