Wella Blondor Multi Blond Powder - rozjaśniacz włosów blond, 400g

Wella Blondor Multi Blond Powder - rozjaśniacz włosów blond, 400g

Produkt przeznaczony do profesjonalnego rozjaśniania pasm, zapobiegają pojawianiu się żółtych refleksów na włosach poprzez odpowiedni poziom utlenienia pasm.

77,60 zł

(19,40 zł za 100g)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Wella Blondor Multi Blond to innowacyjny produkt przeznaczony do profesjonalnego rozjaśniania pasm. Najważniejszym składnikiem rozjaśniacza jest technologia Tri-lightening. Zawiera ona aktywne molekuły, które zapobiegają pojawianiu się żółtych refleksów na włosach poprzez odpowiedni poziom utlenienia pasm. Formuła aktywnego tlenu pozwala na kontrolowanie procesu rozjaśniania w celu uzyskania najbardziej pożądanego rezultatu. Kombinacja lipidów i substancji nawilżających zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu wody we wnętrzu pasm co zapobiega przesuszeniu i zniszczeniu powierzchni włosa. Produkt rozjaśnia pasma nawet o 7 tonów a gęsta, zwarta struktura pozwala na uzyskanie pasty, która dobrze przylega i nie ścieka w włosów.

Blondor można stosować z farbami Koleston Perfect dla uzyskania dowolnego odcienia blond lub z delikatnymi farbami Color Touch dla uzyskania miodowych, ciepłych odcieni.
Rezultat stosowania rozjaśniacza Wella Blondor Multi Blond:
  • perfekcyjnie rozjaśnione pasma bez żółtych refleksów;
  • włosy nie ulegają zniszczeniu lub przesuszeniu;
  • pasma pozostają delikatne i jedwabiście miękkie w dotyku.
Sposób użycia:
Proporcje mieszanki są zależne od potrzeb, mogą one wynosić 1:1 lub 1:2. Stopień proporcji nie wpływa na moc rozjaśnienia, zalecane proporcje powinny być dostosowane do rodzaju włosów na których się pracuje. Włosy grube i ciężkie potrzebują mocniejszej mieszanki, analogicznie włosy cienkie wymagają lżejszej pasty. Nie zaleca się przekraczania powyżej podanych proporcji.

Pastę należy nakładać na suche włosy, które nie były poddane zabiegom oczyszczającym. Produkt należy rozprowadzać pędzelkiem, jeśli podczas nakładania zgęstnieje wystarczy go dobrze rozmieszać. Nie należy dodawać aktywatora. Czas aplikacji nie powinien wynosić więcej niż 50 minut dla włosów grubych i gęstych. Po tym czasie pastę należy dokładnie spłukać.

Pasta powinna być stosowana z aktywatorami Weloxon Perfect o stężeniu 6%, 9%, 12% lub emulsją Color Touch o stężeniu 1,9%, 4%.
Marka
Wella
Opakowanie
wiaderko
Waga
400 g
Typ
rozjaśniacze
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Kolor farby
blondy

Potassium Persuflate, Sodium Silicate, Magnesium Carbonate Hydroxide, Paraffinum Liquidum, Ammonium Persuflate, Sodium Stearate, Xanthan Gum, Oryza Sativa Starch, Algin, Disodium EDTA, Silica, CI 77007, Aqua.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wella Blondor Multi Blond Powder - rozjaśniacz włosów blond, 400g