Wella farby

WELLA BLONDOR MULTI BLOND POWDER, Rozjaśniacz włosów blond 400g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 63,97 PLN
Producent: WELLA
Model: 1879
Status: niedostępny
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4015600090647
Opis produktu

Pojemność: 400gWella Blondor Multi Blond to innowacyjny produkt przeznaczony do profesjonalnego rozjaśniania pasm. Najważniejszym składnikiem rozjaśniacza jest technologia Tri-lightening. Zawiera ona aktywne molekuły, które zapobiegają pojawianiu się żółtych refleksów na włosach poprzez odpowiedni poziom utlenienia pasm. Formuła aktywnego tlenu pozwala na kontrolowanie procesu rozjaśniania w celu uzyskania najbardziej pożądanego rezultatu. Kombinacja lipidów i substancji nawilżających zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu wody we wnętrzu pasm co zapobiega przesuszeniu i zniszczeniu powierzchni włosa. Produkt rozjaśnia pasma nawet o 7 tonów a gęsta, zwarta struktura pozwala na uzyskanie pasty, która dobrze przylega i nie ścieka w włosów.

Blondor można stosować z farbami Koleston Perfect dla uzyskania dowolnego odcienia blond lub z delikatnymi farbami Color Touch dla uzyskania miodowych, ciepłych odcieni.


Rezultat:

Perfekcyjnie rozjaśnione pasma bez żółtych refleksów. Włosy nie ulegają zniszczeniu lub przesuszeniu. Pasma pozostają delikatne i jedwabiście miękkie w dotyku.


Sposób użycia:

Proporcje mieszanki są zależne od potrzeb, mogą one wynosić 1:1 lub 1:2. Stopień proporcji nie wpływa na moc rozjaśnienia, zalecane proporcje powinny być dostosowane do rodzaju włosów na których się pracuje. Włosy grube i ciężkie potrzebują mocniejszej mieszanki, analogicznie włosy cienkie wymagają lżejszej pasty. Nie zaleca się przekraczania powyżej podanych proporcji.
Pastę należy nakładać na suche włosy, które nie były poddane zabiegom oczyszczającym. Produkt należy rozprowadzać pędzelkiem, jeśli podczas nakładania zgęstnieje wystarczy go dobrze rozmieszać. Nie należy dodawać aktywatora. Czas aplikacji nie powinien wynosić więcej niż 50 minut dla włosów grubych i gęstych. Po tym czasie pastę należy dokładnie spłukać.
Pasta powinna być stosowana z aktywatorami Weloxon Perfect o stężeniu 6%, 9%, 12% lub emulsją Color Touch o stężeniu 1,9%, 4%.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem