BlondMe

Schwarzkopf BlondMe Bond Enforcing Premium Lightener 9+ dust free powder, rozjaśniacz 450g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 81,70 PLN
Producent: SCHWARZKOPF
Model: 6177
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4045787369830
Opis produktu

Włosy blond od lat przyciągają i inspirują. Wiele naturalnych szatynek wprost marzy o tym, by choć raz w życiu ich włosy pokryły się pięknym, platynowym blondem. Uzyskanie jednak idealnego odcienia w procesie koloryzacji nie jest takie proste. Nieodpowiedni dobór kosmetyków, zła technika fryzjerska, czy nieumiejętna późniejsza pielęgnacja mogą prowadzić do bardzo sztucznego i nieestetycznego efektu. Jak zatem farbować włosy, by cieszyć się pięknym blondem?

Schwarzkopf BlondMe Bond Enforcing Premium Lighter 9+ dust free powder, rozjaśniacz – ten specjalistyczny rozjaśniacz do włosów sprawi, że nasze pasma pokryją się głębokim, równomiernym i niezwykle naturalnym kolorem. Produkt w postaci innowacyjnego bezpyłowego pudru umożliwia szybkie i skuteczne rozjaśnienie włosów aż do 9 tonów. Wygodne opakowanie i konsystencja pudru umożliwiają bezproblemową aplikację w każdych warunkach – nawet w podróży, czy na wakacjach. Rozjaśniacz nadaje się do stosowania na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Dzięki skutecznej formule AntiYellow i zawartej w składzie feomelaninie zapobiega powstawaniu nieestetycznego żółtego odcienia. Dzięki temu produktowi nasze włosy zyskają naturalny, głęboki odcień blondu, staną się przy tym błyszczące i odżywione.

Rezultat

Dzięki profesjonalnemu rozjaśniaczowi z serii BlondMe, która stworzona została z myślą o kobietach kochających blond, uzyskasz piękny i niezwykle naturalny efekt rozjaśnienia. Produkt umożliwia rozjaśnienie włosów aż do 9 tonów. Wygodna formuła pudru umożliwia szybką i skuteczną aplikację. Uzyskany efekt jest równomierny i bardzo naturalny. Włosy stają się błyszczące i odżywione. Dodatkowo formuła AntiYellow zapobiega powstawaniu nieestetycznych żółtych refleksów.

Sposób użycia:

Produkt aplikujemy zgodnie z instrukcją producenta dołączoną do opakowania. Warto wcześniej wykonać na skórze test alergiczny.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem