Morfose Ossion Metal Materials Cleaning Spray – spray do czyszczenia narzędzi fryzjerskich, 300 ml

Morfose Ossion Metal Materials Cleaning Spray – spray do czyszczenia narzędzi fryzjerskich

Profesjonalny spray do czyszczenia narzędzi fryzjerskich. Zapewnia aktywną ochronę metalu, dezynfekuje, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i zabezpiecza przed rdzą.

19,95 zł

(6,65 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Czy wiesz, że jeśli chcesz zachować swoje fryzjerskie narzędzia w dobrej formie, to potrzebujesz zapewnić im odpowiednią konserwację? Dlatego już dziś wypróbuj niezwykle skuteczny i wydajny spray do czyszczenia narzędzi fryzjerskich Morfose Ossion Metal Materials Cleaning Spray!

Morfose Ossion Metal Materials Cleaning Spray to profesjonalny preparat w sprayu, idealny do czyszczenia metalowych narzędzi fryzjerskich, a także pozostałego sprzętu stosowanego w salonach. Spray, dzięki swojej specjalnej formule, pozwala na aktywną ochronę metalu i zabezpiecza go przed rdzą. Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia, nawet z najbardziej niedostępnych zakamarków. Posiada wygodne opakowanie z atomizerem, dzięki któremu możesz dokładnie rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni. Pozostawi ją wolną od zanieczyszczeń i pozostałości po produktach do stylizacji czy pielęgnacji. Przedłuża żywotność urządzenia i jest bardzo wydajny. Zawiera aż 75% alkoholu. Możesz stosować go zarówno we własnych czterech ścianach, jak i w profesjonalnym salonie fryzjerskim czy barberskim.
Zalety stosowania sprayu Morfose Ossion Metal Materials Cleaning Spray:
  • czyści i konserwuje maszynki i narzędzia fryzjerskie;
  • chłodzi;
  • dezynfekuje;
  • usuwa zanieczyszczenia;
  • chroni przed rdzą.
Sposób użycia:
Wstrząśnij dobrze opakowaniem, a następnie niewielką ilość preparatu rozpyl na czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 10 cm. Odczekaj około minuty, usuń nadmiar oliwki z urządzenia i pozostaw je do wyschnięcia.
Marka
Morfose
Pojemność
300 ml
Opakowanie
atomizer

Alcohol, Isobutane, Propane, Butane, Parfum, Citrol, Limonene

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Morfose Ossion Metal Materials Cleaning Spray – spray do czyszczenia narzędzi fryzjerskich