Reuzel

Reuzel Fiber pomada do włosów dla mężczyzn średnie utrwalenie 35g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 29,90 PLN
Producent: Reuzel
Model: 11891
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 852578006805
Opis produktu
Mężczyźni posiadający trudne do ułożenie i niesforne włosy, mają problem z ich codziennym modelowaniem. Szczególnie, gdy pasma są kręcone, falujące, grube oraz ciężkie. Aby temu zaradzić, warto jest sięgnąć po nowoczesne, doskonałej jakości produkty.

Reuzel Fiber pomada do włosów o elastycznym utrwaleniu, to wydajny w użyciu kosmetyk, który skraca i utrwala efekty stylizacji męskiej fryzury. Produkt posiada piękny, orzeźwiający zapach i zawiera w swoim składzie wyłącznie ekologiczne komponenty. Kosmetyk pozbawiono dodatku siarczanów, parabenów czy szkodliwych silikonów.

Pomada do włosów o elastycznym utrwaleniu poradzi sobie z niesfornymi włosami i trudnymi do ułożenia pasmami. Ta lekka pomada nie obciąża włosów i gwarantuje elastyczne utrwalenie fryzury. To skutecznie działający produkt, dzięki któremu uzyskasz wspaniałe efekty stylizacji, od niedbałego looku, po bardzo gładko ułożone włosy.
Rezultat:
  • doskonałe utrwalenie włosów grubych i gęstych, jak również tych, mało podatnych na modelowanie,
  • zwiększa objętośc włosów,
  • zapewnia mocne, ale elastyczne i łatwe do zmienienia utrwalenie,
  • stwarza wiele możliwości stylizowania włosów.
Sposób użycia:
Niewielką ilość pomady rozgrzać w dłoniach. Produkt należy nakładać na pasma, zaczynając od ich nasady, aż do końcówek. Mocniejsze utrwalenie wymaga nałożenia większej ilości kosmetyku.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem