Reuzel Fiber pomada do włosów dla mężczyzn średnie utrwalenie 35g
Skład Reuzel Fiber Pomade

Reuzel Fiber pomada do włosów dla mężczyzn średnie utrwalenie 35g

Doskonała pomada do włosów dla mężczyzn. Produkt umożliwiający elastyczne utrwalenie fryzury, które podkreśla efekt stylizacji pasm. Kosmetyk doskonale dyscyplinuje włosy.
30,65 zł


  • Producent: Reuzel
  • Reuzel
  • Indeks: 11891
Mężczyźni posiadający trudne do ułożenie i niesforne włosy, mają problem z ich codziennym modelowaniem. Szczególnie, gdy pasma są kręcone, falujące, grube oraz ciężkie. Aby temu zaradzić, warto jest sięgnąć po nowoczesne, doskonałej jakości produkty.

Reuzel Fiber pomada do włosów o elastycznym utrwaleniu, to wydajny w użyciu kosmetyk, który skraca i utrwala efekty stylizacji męskiej fryzury. Produkt posiada piękny, orzeźwiający zapach i zawiera w swoim składzie wyłącznie ekologiczne komponenty. Kosmetyk pozbawiono dodatku siarczanów, parabenów czy szkodliwych silikonów.

Pomada do włosów o elastycznym utrwaleniu poradzi sobie z niesfornymi włosami i trudnymi do ułożenia pasmami. Ta lekka pomada nie obciąża włosów i gwarantuje elastyczne utrwalenie fryzury. To skutecznie działający produkt, dzięki któremu uzyskasz wspaniałe efekty stylizacji, od niedbałego looku, po bardzo gładko ułożone włosy.
Rezultat:
  • doskonałe utrwalenie włosów grubych i gęstych, jak również tych, mało podatnych na modelowanie,
  • zwiększa objętośc włosów,
  • zapewnia mocne, ale elastyczne i łatwe do zmienienia utrwalenie,
  • stwarza wiele możliwości stylizowania włosów.
Sposób użycia:
Niewielką ilość pomady rozgrzać w dłoniach. Produkt należy nakładać na pasma, zaczynając od ich nasady, aż do końcówek. Mocniejsze utrwalenie wymaga nałożenia większej ilości kosmetyku.
Marka
Reuzel
Pojemność
35 ml
Opakowanie
słoiczek
Waga
35 g
Poziom utrwalenia
mocny

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Reuzel Fiber pomada do włosów dla mężczyzn średnie utrwalenie 35g

Reuzel Fiber pomada do...

30,65 zł