Reuzel

Reuzel Grease Medium Hold pomada do włosów o matowym wykończeniu 35g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 23,47 PLN
Producent: Reuzel
Model: 11214
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 785525838092
Opis produktu
Stylizowanie męskich fryzur wymaga utrwalenia efektów. Bez tego działania fryzura rozpada się pod wpływem aktywności fizycznej czy niekorzystnych warunków pogodowych. Rozwiązaniem tych problemów jest wykorzystanie w pielęgnacji włosów kosmetyków od sprawdzonych producentów.

 

Reuzel Grease Medium Hold pomada do włosów o średnim i mocnym stopniu utrwalenia zapewnia zabezpieczenie wymodelowanych pasm, w stopniu od średniego po mocny. Kosmetyk zawiera doskonałe składniki aktywne, które zapewniają idealną teksturyzację włosów, niezależnie od ich rodzaju. Ta nowoczesna pomada posiada bardzo lekką formułę, która nie powoduje zwiększonej produkcji sebum. To rewelacyjny kosmetyk, który zawiera składniki pielęgnujące każde pasmo włosów.

 

Pomada do włosów o średnim i mocnym stopniu utrwalenia zapewnia naturalny połysk oraz zapobiega puszeniu się pasm. To ekskluzywny, designerski kosmetyk, który zamknięto w efektownie wyglądającym pudełku, przypominającym produkty fryzjerskie z lat 50. XX wieku. Kosmetyk chroni włosy oraz zapewnia różne efekty stylizacyjne. Produkt posiada w swoim składzie organiczny wosk pszczeli i nieprzetworzoną chemicznie parafinę.
Rezultat:
  • zapewnia możliwość restylingu włosów w ciągu dnia,
  • wydobywa naturalny, lekki blask pasm,
  • redukuje nadmierne elektryzowanie się włosów,
  • chroni fryzurę przed rozpadnięciem się, nawet w czasie aktywności fizycznej,
  • nie podrażnia skóry głowy.
Sposób użycia:
Małą ilość kosmetyku nałożyć opuszkami palców na włosy, od nasady i rozetrzeć aż po końcówki. Produkt nie wymaga spłukiwania.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem