0

Placenta

PLACENTA ACTIV MIL MIL, Kuracja przeciw wypadaniu włosów 12x6ml

PLACENTA ACTIV MIL MIL, Kuracja przeciw wypadaniu włosów 12x6ml

ocenaocenaocenaocenaocena 9.0/10 (opinii: 5 )
Cena: 22,97 zł
Model: 4586
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 zł (przedpłata), 14,70 zł (pobranie)
Opis produktu

Próbujesz wszystkiego na zagęszczenie włosów, ale bez większych efektów? Placenta Activ Mil Mil to cudowny – tak, właśnie cudowny – sposób na pobudzenie cebulek do wzrostu i wzmocnienie pasm. Pomoże Ci odzyskać pełną życia, bujną fryzurę, szczególnie wtedy, gdy Twoje włosy są zmęczone, osłabione zabiegami chemicznymi i wpływem środowiska, kiedy zależy Ci na ich szybkim wzroście i wzmocnieniu. Sprawdza się także w przypadku zakoli u mężczyzn – jeżeli zaczniesz działać od razu, kiedy je zauważysz, utrata włosów nie będzie trwała. Preparat na nowo aktywizuje mieszki włosowe, sprawiając, że w miejscach przerzedzonych z powrotem odrastają nowe włosy. Z czasem, w miarę wzrostu, stają się zauważalnie mocniejsze, elastyczne i lśniące na grubości.

Rezultat

Placenta zatrzymuje wypadanie włosów i pobudza ich wzrost, sprawiając, że rosną one szybciej, są mocne i zdrowe, także w miejscach, gdzie nastąpiło niedawno przerzedzenie, cebulki włosowe znów stają się aktywne.

Sposób użycia:

Po umyciu włosów łagodnym szamponem, podziel je na sekcje i rozprowadź zawartość ampułki na skórze głowy. Wykonaj 10-minutowy masaż opuszkami palców. Lekkie zaczerwienienie i odczuwalne ciepło to normalna reakcja, świadczy o tym, że skóra wchłania aktywne składniki. Stosuj 3 ampułki tygodniowo, następnie 2. Pełna kuracja to 12 ampułek. Następnie możesz stosować Placentę Mil Mil raz w tygodniu dla potrzymania efektu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 5/10 ocenaocenaocenaocenaocena
takie sobie szału nie ma
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Używam Placenty co jakiś czas, włosy zawsze się wzmacniają i jest ich więcej.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
polecam, włosy mniej wypadają, na nowe trzeba troche poczekać
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
To po co piszesz opinie
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
nie znam działania produktu, dopiero zakupiłam

Produkty polecane

  • Szybki podgląd
    Stara cena 14,97 zł
    Cena: 13,99 zł
    Próbujesz wciąż nowych sposobów na porost włosów, ale szampony i toniki nie przyniosły dotąd spodziewanych efektów? Ampułki Placenta Placo to naprawdę skuteczna kuracja, która pobudza cebulki włosowe do wzrostu i dostarcza im niezbędnych składników, aby wyhodować mocną i zdrową...

[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem