0

Dualsenses Just Smooth

Goldwell Just Smooth Serum Taming, ampułka do wygładzania włosów 18ml

Goldwell Just Smooth Serum Taming, ampułka do wygładzania włosów 18ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 12,49 zł
Producent: GOLDWELL
Model: 6202
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Niesforne, puszące się, trudne do ułożenia włosy bywają częstym powodem frustracji i niezadowolenia. Pasma zwykle potrzebują mnóstwo czasu i kilku zabiegów, by nabrać ogłady i odzyskać piękny wygląd. Co jednak w sytuacji, gdy czas nagli, a my ciągle nie jesteśmy gotowe do wyjścia z domu? Idealnym rozwiązaniem może okazać się serum ujarzmiające Goldwell.

Goldwell Just Smooth Serum Taming, ampułka do wygładzania włosów – to produkt, który może okazać się wybawieniem dla właścicielek niesfornych pasm. Serum ujarzmia trudne do ułożenia włosy, pielęgnuje zniszczone pasma, ułatwia ich rozczesywanie i codzienną stylizację. Dzięki zawartości egzotycznego olejku z orzechów kukui, serum dogłębnie nawilża, wygładza i zmiękcza pasma, nadając im upragnioną lekkość i sprężystość. Włosy już po pierwszym użyciu stają się łatwiejsze do ułożenia – nie puszą się, nie elektryzują, a niesforne dotąd pasma przestają wymykać się spod kontroli.

Rezultat

 Ujarzmione, łatwe do ułożenia, miękkie i sprężyste pasma. Dzięki serum osiągniemy to, co do tej pory wydawało się niemożliwe: nasze włosy w końcu zaczną chętnie poddawać się codziennej stylizacji i przestaną wymykać się spod kontroli w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Egzotyczny olejek z kukui głęboko nawilża włosy, domyka łuski – wygładzając pasma. Dzięki temu włosy odzyskują dawną sprężystość, stają się jedwabiście miękkie, przestają się puszyć i elektryzować.

Sposób użycia:

 Niewielką ilość serum rozprowadzamy dokładnie na całej długości umytych, osuszonych ręcznikiem włosów. Nie spłukujemy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem