0

Style Link

Matrix SL Smooth Setter Smoothing Cream, Krem wygładzający 118ml

Matrix SL Smooth Setter Smoothing Cream, Krem wygładzający 118ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 28,97 PLN
Producent: MATRIX
Model: 3752
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

 Niesforne, trudne do ułożenia włosy to zmora wielu kobiet. Ciężkie do rozczesania pasma w sytuacji, gdy chcemy szybko wyjść z domu potrafią doprowadzić nas do łez. Często jedynym rozwiązaniem wydaje się wtedy konieczność skrócenia włosów. Teraz rozwiązanie tego problemu jest jednak prostsze – wystarczy wybrać kosmetyki wygładzające, by cieszyć się delikatnymi pasmami, które łatwo poddadzą się codziennej stylizacji.

Matrix SL Smooth Setter Smoothing Cream Krem wygładzający – ten produkt stworzony został z myślą o osobach, które zmagają się z trudnymi do ułożenia włosami. Pasma, które nie dają się rozczesać mogą już dzisiaj przejść do historii. Wygładzający krem Matrix sprawi, że codzienna stylizacja stanie się prawdziwą przyjemnością. Delikatna formuła kremu jest łatwa w aplikacji i szybko przenika do wnętrza włosa. Krem można z powodzeniem stosować do każdego rodzaju włosów. Zapewnia bardzo delikatny efekt utrwalenia, bez sklejania pasm. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu włosów, chroniąc je przed wpływem wilgoci. Dzięki formule bogatej w witaminy i składniki odżywcze zapewnia włosom głęboki poziom pielęgnacji.

Rezultat

 Delikatne, gładkie, łatwe do rozczesania pasma. Krem ułatwia codzienną stylizację, ujarzmiając nawet najbardziej niesforne pasma. Umożliwia rozczesanie i ułożenie pasm w dowolną stylizację. Zapewnia delikatny efekt utrwalenia, bez sklejania włosów. Piękny zapach towarzyszy nam przez cały dzień. Produkt chroni włosy przed wpływem wilgoci, zapobiegając puszeniu się i elektryzowaniu. Formuła bogata w witaminy i składniki odżywcze przenika do wnętrza włosa, zapewniając mu głęboki poziom pielęgnacji. 

Sposób użycia:

 Produkt rozprowadzamy na umytych, wilgotnych włosach od nasady aż po same końce. Następnie przystępujemy do stylizacji z wykorzystaniem suszarki.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Wtorek, 4 Lipiec 2017 (08:32)
produkt został mi polecony przez moją fryzjerkę , niestety mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o suszarkę i szczotkę , ale nawet ja widzę różnicę w łatwości układania i gładkości pasm włosów . zdecydowanie polecam.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem