Wella Eimi Flowing Form, Lekki balsam wygładzający 100ml

Wella Eimi Flowing Form, Lekki balsam wygładzający 100ml

Lekki balsam wygładza włosy, zapobiega puszeniu i nadaje naturalny połysk. Zapewnia termoochronę podczas stylizacji.
42,84 zł
38,70 zł

(38,70 zł za 100ml)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 42,84 zł

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Marzysz o gładkich i lekkich pasmach? Dla włosów z tendencją do puszenia się powstał kremowy balsam wygładzający Wella EIMI Flowing Form. Jego lekka formuła skutecznie dyscyplinuje niesforne, kłopotliwe w ułożeniu włosy i zapobiega najmniejszym nawet oznakom puszenia. Po jego zastosowaniu włosy nabiorą dodatkowo wspaniałego blasku, pozostaną jednak miękkie, elastyczne i nieobciążone, abyś mogła cieszyć się pełną życia fryzurą. Jeśli więc wciąż szukasz remedium na kłopotliwe włosy, które trudno utrzymać w ryzach bez utraty naturalnego wyglądu i zachowania pasm – to jest właśnie to. Dodatkowo balsam chroni przed utratą nawilżenia i uszkodzeniami w trakcie stylizacji z użyciem wysokich temperatur.

Rezultat

Włosy stają się gładkie, ale nie tracą objętości ani naturalnej miękkości i sprężystości. Nie puszą się, pasma są zdyscyplinowane, bez ostających krótkich włosków i wywijających się końców. Zyskują wspaniały lustrzany połysk, który wygląda niezwykle naturalnie. Pozostają zdrowe i nieprzesuszone.

Sposób użycia:

Nanieś 2-5 pompek produktu (zależnie od długości) na wilgotne włosy od połowy ich długości. Wysusz pasma, a jeśli zależy Ci na wzmocnieniu efektu idealnie gładkiej tafli, użyj prostownicy.

Marka
Wella
Opakowanie
butelka z pompką

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wella Eimi Flowing Form, Lekki balsam wygładzający 100ml