Lisse Design Keratin Therapy

Alfaparf Lisse Design Detangling Krem, ułatwia rozczesywanie 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 36,97 PLN
Producent: Alfaparf
Model: 12251
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8022297094885
Opis produktu
Kreatynowe prostowanie włosów to zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób. Choć pozwala on na uzyskanie efektu ładnych, prostych włosów, jego głównym celem jest kompleksowe odżywienie kosmyków. Chcąc utrzymać rezultaty na dłużej, należy zadbać o odpowiednią pielęgnację, wybierając specjalne kosmetyki.

Alfaparf Lisse Desi Detangl Cream to jeden z profesjonalnych kosmetyków z linii Lisse Design Keratin Therapy, opartej na kompleksie keratynowym oraz kwadernizowanym kolagenie, które zapewniają rezultat prostych i głęboko odżywionych włosów. Kompleks, pod wpływem ciepła, zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w płaskiej formie i zapewniając efekt prostowania nawet do 3-ech miesięcy. Dodatkowo, w kosmetyku znajduje się olejek Bassau, odpowiedzialny za nadanie kosmykom miękkości i blasku. Krem ułatwia rozczesywanie włosów, nadaje im elastyczności, dzięki której modelowanie staje się łatwiejsze. Zawarte w kremie składniki chronią komórki włosa przed działaniem wysokiej temperatury, płynącej z prostownicy.
Zalety stosowania kremu Alfaparf Lisse Design:
  • kompleksowe odżywienie włosów;
  • ułatwienie rozczesywania;
  • zwiększona miękkość i blask;
  • przedłużenie efektów keratynowego prostowania włosów;
  • ochrona przed wysoką temperaturą;
  • zwiększenie elastyczności.
Sposób użycia:
Produkt nakładać na włosy pasmo po paśmie do dokładnego rozczesania. Następnie wysuszyć, naciągając na szczotkę. Wyprostować prostownicą. Dokładnie spłukać.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem