Loreal B-Studio Platinium Plus, Pasta rozjaśniająca z amoniakiem 500g

Loreal B-Studio Platinium Plus, Pasta rozjaśniająca z amoniakiem 500g

Profesjonalny produkt polecany do włosów ciemnych, także po wcześniejszej koloryzacji i grubych. Rozjaśnia do 7 tonów.
130,00 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Pasta do dekoloryzacji Loreal Professionel B-Studio Platinium Plus pozwala uzyskać rozjaśnienie nawet o 7 tonów. To profesjonalny produkt polecany do włosów ciemnych, także poddawanych wcześniej koloryzacji oraz naturalnie grubych. Zapewnia efekt dokładnie taki, jaki chcesz uzyskasz – gęsta konsystencja sprawia, że przylega do pasm i nie spływa z nich, dzięki czemu rozjaśnienie jest równomierne i precyzyjne. W swojej formuje zawiera opatentowany składnik aktywny Nutriceride™ oraz biały wosk pszczeli, które w połączeniu z zawartymi w aktywatorach Platinium ochronnymi lipidami zapobiegają uszkodzeniom i wysuszeniu włosów.

Rezultat

Włosy są równomiernie rozjaśnione bez plam i zacieków. Możesz uzyskać bardzo jasny blond nawet w przypadku bardzo ciemnych kolorów wyjściowych. To wszystko przy minimalizacji uszkodzeń pasm, które za sprawą ochronnych, pielęgnujących składników pozostają miękkie i błyszczące.

Sposób użycia:

Wymieszaj w proporcjach 1:3 40 g pasty rozjaśniającej i 120 g aktywatora Loreal Platinium dla włosów długich lub połowę tej ilość jeżeli rozjaśniasz włosy krótkie. Rozprowadź równomiernie, kontroluj co 5-10 minut stan pasm. Maksymalny czas działania rozjaśniacza to 50 minut.

Marka
L'Oréal Expert
Typ
rozjaśniacze
Kolor włosów
dla blondynek

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal B-Studio Platinium Plus, Pasta rozjaśniająca z amoniakiem 500g