0

Wypadanie włosów

Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

ocenaocenaocenaocenaocena 9.0/10 (opinii: 2 )
Cena: 222,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 159
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Wypadanie włosów jest często spowodowane nadmiarem kolagenu, który zgromadziwszy się wokół cebulki włosa twardnieje i uniemożliwia jego prawidłowe odżywianie.


Konsekwencją tego jest systematyczne wypychanie włosa na powierzchnię skóry głowy, co powoduje jego przedwczesne wypadanie. Pielęgnacja AMINEXIL ADVANCED zwalcza twardnienie kolagenu i umożliwia lepsze zagnieżdżenie się włosa w skórze głowy.


AMINEXIL ADVANCED + kompleks odżywczy Omega - 6*

  • zawartość aminexilu: 1,5 %
  • zawartość nutri complexe 0,1 %

opatentowany program walki z wypadaniem włosów o podwójnym działaniu- połączenie dwóch składników aktywnych o skuteczności potwierdzonej naukowo.


AMINEXIL ADVANCED wspomaga przytwierdzenie włókna włosa w skórze głowy


AMINEXIL ADVANCED, opatentowana przez Dział Badań Naukowych L`Oréal cząsteczka aktywna działa wokół mieszka włosowego, aby przeciwdziałać procesowi usztywniania kolagenu (testy in vitro), który gromadząc się wokół mieszka włosowego uniemożliwia prawidłowe przytwierdzenie włosa. Pod wpływem działania AminexiluŽ włókno włosa może silniej osadzić się w skórze głowy.


W rezultacie - wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone!


Skuteczność AMINEXIL ADVANCED w walce z wypadaniem włosów została potwierdzona w badaniach klinicznych w porównaniu z placebo, przeprowadzonych na grupie 130 osób dotkniętych łysieniem, po 6 tygodniach stosowania preparatu.


Unikalny kompleks odżywczy Omega - 6* -pobudza aktywność korzenia włosa


Aby móc się rozwijać, każda komórka organizmu potrzebuje podstawowych składników odżywczych. Kompleks odżywczy Omega - 6*, pochodna jednego z niezbędnych kwasów tłuszczowych działa wewnątrz korzenia włosa, aby pobudzać jego aktywność. Kompleks ten zostaje przekształcony w lipidy, głównie w ceramid będący jedną z substancji budulcowych włosa, aby wzmacniać włókna u jego nasady (test in vitro).

*pochodna


KURACJA INTENSYWNA: 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni.

KURACJA PODTRZYMUJĄCA: minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.


Kurację należy przeprowadzać 2 razy w roku w okresach nasilonego wypadania włosów związanego ze zmianami pór roku (wiosna, jesień) jako program trwający od 6 do 8 tygodni.

  • Stosować na włosy umyte i wysuszone lub osuszone ręcznikiem
  • Całość dawki nałożyć pasmo po paśmie bezpośrednio na skórę głowy
  • Aby pobudzić mikrokrążenie, masować skórę głowy opuszkami szeroko rozstawionych palców ruchem okrężnym przez 1 minutę
  • Nie spłukiwać
Komentarze
Ocena: 8/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Wzmocnił włosy. Problem z wypadaniem jest znacznie poważniejszy niż tzw przesilenie wiosna/jesień. Nie spodziewałam sie spektakularnych efektów w tym problemem. Łatwy w aplikacji, nie brudzi włosów, a masaż zimna kulka należy do miłych.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Szampon i ampułki LOREAL AMINEXIL ADVANCED moim zdaniem są rewelacyjne : znacznie zmniejszyło się wypadanie włosów i są w dotyku zupełnie inne. Dziękuję i serdecznie

Produkty polecane

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem