Fox sprzęt fryzjerski

Fox Volume profesjonalna karbownica do włosów z jonizacją

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 149,97 PLN
Producent: FOX
Model: 11393
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993465837
Opis produktu
Jeszcze niedawno karbowanie włosów kojarzyło nam się z zabiegiem, który umożliwiał zmianę fryzury, ale jednocześnie bardzo niszczył włosy. Aktualnie, dzięki profesjonalnym kosmetykom do pielęgnacji włosów, możemy zapobiegać ich uszkodzeniom. Niezwykle ważny jest także dobór odpowiedniej karbownicy. Nowoczesna technologia pozwala nam na wykonywanie zabiegów na włosach bez ryzyka dla ich zdrowia.

Przykładem nowoczesnego sprzętu, który możemy wykorzystać do celów stylizacji fryzury, jest innowacyjna karbownica Fox Volume. Produkt wyposażony został w ceramiczne płytki, nadające włosom połysk i redukujące ryzyko puszenia się. Karbownica posiada generator jonów, którego zadaniem jest zapewnianie naturalnego nawilżenia oraz zapobieganie elektryzowaniu się włosów. Cztery poziomy zmiany temperatury umożliwią dostosowanie mocy ciepła do indywidualnego rodzaju włosów, dzięki czemu karbowanie będzie przebiegać sprawniej.
Zalety karbownicy Fox Volume
  • szybkie i trwałe karbowanie włosów;
  • jonizacja, ochraniająca przed elektryzowaniem;
  • ceramiczne płytki nadające połysk;
  • regulacja temperatury (130°C, 160‎°C, 190‎°C, 220‎°C);
  • długi kabel obrotowy (3m) z uchwytem do zawieszenia;
  • moc 50W.
Sposób używania
Karbownicy używaj na suche, oczyszczone włosy, na których nie ma pozostałości odżywek i lakierów. Wykonując zabieg, postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem