Fox sprzęt fryzjerski

Fox Samba ceramiczno turmalinowa prostownica z funkcją jonizacji

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 252,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10543
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993460863
Opis produktu

Dokładne prostowanie pasm włosów, szczególnie tych kręconych, falujących i niesfornych, jest czasochłonne, nawet, gdy zajmuje się tym stylista fryzur. Używanie okrągłej szczotki, kosmetyków do prostowania i suszarki, rzadko daje spektakularne rezultaty, w postaci idealnie wygładzonych włosów. Do tego celu okaże się przydatny profesjonalny sprzęt renomowanej firmy.

Fox Samba profesjonalna prostownica z funkcją jonizacji, to nowoczesny produkt dla osób, które potrzebują w stylizacji włosów szerokiego zakresu regulowania wysokości temperatury. Ta rewelacyjna prostownica działa w temperaturze od 80 do 220 stopni Celsjusza, dlatego też idealnie nadaje się ona do wygładzania każdego rozdaju pasm, zarówno włosów grubych i mocno kręconych, jak i delikatnie falowanych, z tendencją do puszenia się. Jonizacja zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Profesjonalna prostownica z funkcją jonizacji posiada opcję infrared oraz rozmiar płytek 24 x 90 mm. Duży wyświetlacz LED informuje o nagrzaniu się urządzenia, a także pozwala kontrolować pracę prostownicy. Obrotowy kabel o długości 3 metrów ułatwia swobodne poruszanie się użytkownika prostownicy. Ruchome, pływające płytki równomiernie odprowadzają ciepło i doskonale wygładzają pasma, już po pierwszym pociągnięciu.
Zalety używania produktu:
  • prostownica skraca czas wygładzania włosów,
  • pełna kontrola nad wysokością temperatury,
  • widoczny przycisk OFF/ ON,
  • sprzęt ma ergonomiczny kształt,
  • zaokrąglona końcówka ułatwia formowanie loków i delikatne wywijanie końcówek włosów.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do opakowania dołączono instrukcję obsługi w języku polskim oraz ważną kartę gwarancyjną na okres 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem