Fox sprzęt fryzjerski

Fox Jazz profesjonalna prostownica do włosów z lustrzaną płytką

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 134,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10989
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993460573
Opis produktu
Prostowanie włosów to zabieg, z którego korzysta wiele osób na całym świecie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom każdy może robić to samodzielnie w domu. Jednak prostowanie włosów odbywa się z udziałem wysokiej temperatury, co sprawia, że należy zadbać również o odpowiednią pielęgnację kosmyków. Oprócz kosmetyków, za kondycję włosów po prostowaniu oraz jakość samego zabiegu, odpowiada również sam sprzęt. Jak wybrać dobrą prostownicę do włosów?

Najlepiej postawić na Fox Jazz – profesjonalną prostownicę do włosów, która zdobyła popularność zarówno wśród osób prywatnych, jak i salonów fryzjerskich. Dzięki funkcji regulacji temperatury od 150 do 220 stopni sami możemy dostosować jej działanie do naszego rodzaju włosów. Specjalnie dobrane, lustrzane płytki gwarantują szybkie nagrzewanie oraz długie utrzymanie ciepła i sprawiają, że włosy stają się gładkie i lśniące. Prostownica automatycznie wyłącza się po 50 minutach, dzięki czemu nie musimy bać się o to, że pozostawimy ją włączoną i wyjdziemy do pracy. Długi, trzymetrowy kabel pozwala nam na wykonywanie zabiegu prostowania nawet w sporej odległości od kontaktu. Okrągły profil umożliwia nie tylko dokładne prostowanie, ale również uzyskanie loków i fal. Produkt posiada napięcie uniwersalne, dzięki czemu można go używać we wtyczkach także w podróży za granicą.
Zalety stosowania prostownicy do włosów Fox Jazz
  • perfekcyjnie wyprostowane włosy;
  • nadanie blasku i gładkości;
  • możliwość uzyskania ładnych loków i fal;
  • automatyczne wyłączenie po 50 minutach;
  • szybkie nagrzewanie;
  • regulacja temperatury;
Sposób używania
Włosy podziel na pasma i powoli przejedź po nich prostownicą, nagrzaną do odpowiedniej temperatury.

Pamiętaj, aby prostować czyste, wysuszone włosy bez pozostałości po odżywkach i lakierach. W celu dokładnego użytkowania urządzenia postępuj zgodnie z instrukcją dostępną wraz z produktem.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem