Fox sprzęt fryzjerski

Fox CRIMPER profesjonalna karbownica do włosów

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 170,00 PLN
Producent: FOX
Model: 11860
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993465073
Opis produktu
Od czasu do czasu każda pani chce zmienić swój wygląd. Zamiast płacić za stylizację fryzjerowi, przy udziale dobrego sprzętu, może samodzielnie stworzyć ciekawą fryzurę. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z urządzeń, które pod wpływem temperatury nadają włosom odpowiedni kształt.

Profesjonalna karbownica do włosów Fox Crimper to sprzęt, który sprawdzi się zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu. Działanie produktu oparte jest na ceramiczno-turmalinowej technologii, sprawiającej, że włosy się nie elektryzują i są mniej narażone na przegrzanie. Specjalne obrotowe walce przyspieszają zabieg karbowania. Opcja regulacji temperatury pozwoli na dostosowanie siły grzania odpowiedniej do naszych włosów. Długi, 3-metrowy kabel pozwala na swobodną stylizację nawet w miejscu nieco oddalonym od gniazdka.
Zalety stosowania karbownicy Fox Crimper:
  • perfekcyjne karbowanie bez elektryzowania;
  • regulacja temperatury do 230 stopni;
  • przełącznik blokady zamknięcia karbownicy, ułatwiający jej przechowywanie;
  • obrotowe walce, ułatwiające zabieg;
  • długi, 3-metrowy kabel.
Sposób użycia:
Należy stosować się do instrukcji zawartej w opakowaniu produktu. Przed karbowaniem włosy najlepiej podzielić na pasma dla lepszego efektu farbowania. Włosy powinny być oczyszczone i suche, przed zabiegiem nie wolno nakładać na włosy łatwopalnych substancji, np. lakieru do włosów.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem