Fanola Styl Power Style lakier do włosów o mocnym stopniu utrwalenia 500ml

Fanola Styl Power Style lakier o mocnym stopniu utrwalenia 500ml

Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów. Perfekcyjnie zachowuję fryzurę, pozostawia ją elastyczną, sprężystą i pełną objętości.

25,60 zł

(5,12 zł za 100ml)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Jeżeli posiadasz wymagające włosy, a Twoja fryzura potrzebuje ultra mocnego utrwalenia, postaw na lakier do włosów Styl Power Style od Fanola.
To bardzo mocny spray, który utrwali nawet najbardziej finezyjne uczesanie. Pozostawia fryzurę sprężystą, elastyczną i bez białego nalotu. Nie skleja pasm i nie obciąża włosów. W razie potrzeby zmiany ułożenia lakier w łatwy sposób można usunąć za pomocą szczotki. Dodatkowo lakier chroni fryzurę przed działaniem wiatru, słońca i wysokich temperatur.
W skład lakieru Fanola Power Style wchodzi wiele różnych składników, które zapewniają jego unikalne właściwości. Warto zwrócić uwagę na kopolimer akrylowy, który jest jednym z najważniejszych składników lakieru. Dzięki niemu produkt ma doskonałe właściwości utrwalające, co sprawia, że Twoja fryzura będzie trwała przez wiele godzin. Innym ważnym składnikiem lakieru jest hydrolyzowany kolagen, który działa odżywczo na włosy, dodając im jednocześnie objętości i elastyczności.
Zalety stosowania:
  • zapewnia bardzo mocne utrwalenie włosów,
  • pozostawia fryzurę elastyczną i odbitą u nasady,
  • nie skleja pasm i nie pozostawia białego nalotu,
  • łatwo go usunąć z włosów za pomocą grzebienia bądź szczotki.
Sposób użycia:
Ułożoną fryzurę spryskaj lakierem z odległości około 30cm. Możesz też spryskać włosy przed użyciem prostownicy bądź lokówki.
Marka
Fanola

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Fanola Styl Power Style lakier o mocnym stopniu utrwalenia 500ml