Kemon HAIR MANYA Dreamfix, lakier do włosów mocny utrwalający 100ml

Kemon HAIR MANYA Dreamfix, lakier do włosów mocny utrwalający 100ml

Profesjonalny, silnie utrwalający lakier opracowany przez ekspertów marki Kemon. Mocno i długotrwale lecz naturalnie umacnia fryzurę i pozostawia ją pełną blasku.

19,24 zł

(19,24 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego.
W przypadku użycia przez osobę nieposiadającą odpowiednich uprawnień mogą wystąpić skutki niepożądane.

Chciałabyś aby Twoja wymarzona fryzura utrzymywała się w nienaruszonym stanie przez cały dzień?

Zastosuj Hair Manya Dreamfix, czyli mocno utrwalający lakier do włosów od Kemon, marki profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Z lakierem Dreamfix Twoje włosy zachowają pierwotna fryzurę w każdych warunkach. Produkt długotrwale umacnia fryzurę, będąc przy okazji lekkim i nie obciążającym włosów. Nie skleja pasm i sprawia, że fryzura prezentuje się naturalnie. Włosy ponadto zyskują olśniewający połysk, są elastyczne, jedwabiste w dotyku i sprężyste. Pomimo bardzo wysokiego poziomu utrwalenia nie wyglądają sztucznie i można łatwo je przeczesać. Praktyczny dyfuzor ułatwia profesjonalną aplikację i sprawia, że produkt jest niezwykle wydajny. Fryzura jest idealnie wykończona.

Lekka formuła bez SLS i SLES nie obciąża włosów i jest dla nich przyjazna a poziomkowa kompozycja zapachowa umila stosowanie lakieru. Włosy zyskują pożądanej objętości i dodatkowo są odżywione i chronione przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Rezultat

Mocno utrwalona, wypielęgnowana fryzura, pełna objętości i zdrowego blasku. Włosy miękkie, sprężyste i jedwabiste w dotyku.

Sposób użycia:

Wystylizuj wymarzona fryzurę. Utrwal ją lakierem Dreamfix rozpylając go z odległości 30cm od suchych włosów. Ciesz się piękną fryzurą bez konieczności poprawek przez cały dzień niezależnie od pogody.

Marka
Kemon

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Kemon HAIR MANYA Dreamfix, lakier do włosów mocny utrwalający 100ml