DermoFuture

DermoFuture terapia przeciw grzybicy paznokci wspomagająca jej leczenie 9ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 9,70 PLN
Producent: DermoFuture
Model: 7192
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5901785002027
Opis produktu

Grzybica paznokci to przykra i wstydliwa dolegliwość, która dotyka jednak coraz większą część społeczeństwa. Możemy zarazić się nią wszędzie – w miejscach publicznych takich jak toalety, sklepy, baseny. Wystarczy jeden kontakt z niewidoczną bakterią i problem gotowy. Jak skutecznie z nią walczyć? Czego użyć, by pozbyć się jej raz na zawsze?
 

DermoFuture terapia przeciw grzybicy paznokci wspomagająca jej leczenie – ten środek został stworzony specjalnie po to, by wspomóc Cię w walce z grzybicą paznokci. Lekceważona, maskowana pod warstwą lakieru, czy chowana pod butem może się rozwijać i prowadzić do dalszych nadkażeń – dlatego nie warto czekać! Sięgnij po silny, skoncentrowany preparat i już dzisiaj zapewnij sobie zwycięstwo w walce z grzybicą paznokci. Preparat hamuje rozwój grzybów i przyspiesza regenerację uszkodzonej płytki. Rozjaśnia chorą płytkę, maskując tym samym jej defekty.

Rezultat

Zdrowe, mocne i piękne paznokcie wolne od grzybów i zakażeń drobnoustrojami. Preparat działa szybko i skutecznie, zwalczając rozwój grzybów. Wspomaga płytkę paznokcia w walce z nadkażeniami, wzmacnia ją i wspomaga jej regenerację. Dodatkowo wykazuje działanie maskujące – rozjaśnia chorą płytkę ukrywając defekty.  

Sposób użycia:

Aplikacja produktu jest niezwykle łatwa. Należy nakładać go przy użyciu dołączonego do zestawu pędzelka raz dziennie przez okres 4 tygodni. Produkt stosujemy na czysty i suchy paznokieć bez lakieru!

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Środa, 13 Czerwiec 2018 (21:12)
Kupiłam tydzień temu. Naniosłam 4 warstwy na paznokiec-codziennie raz. Po zmyciu już widać pierwsze efekty. Płytka paznokcia nabrała koloru a żółty nalot grzybiczny zniknął. Mam nadzieję na długotrwały efekt. Polecam jak najbardziej! Świetny produkt@

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem