KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care - odżywka zagęszczająca włosy, 200ml

KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care - odżywka zagęszczająca włosy, 200ml

To profesjonalna odżywka do włosów, która dzięki swym unikalnym właściwościom zagęszcza włókna włosów, nadając im dodatkowej objętości.

35,90 zł

(17,95 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care to profesjonalna odżywka do włosów, która dzięki swym unikalnym właściwościom zagęszcza włókna włosów, nadając im dodatkowej objętości. Idealna dla cienkich i delikatnych włosów, które potrzebują dodatkowego wsparcia i ochrony.

KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care to odżywka, której zadaniem jest pogrubienie włókien włosów, co znacznie zwiększa ich objętość. Ten produkt sprawi, że Twoje włosy staną się gęstsze, mocniejsze i zdrowsze. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, odżywka zapewnia włosom optymalny poziom nawilżenia, co przyczynia się do ich zdrowego wyglądu i sprężystości.

W składzie odżywki KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care znajdziesz cenne składniki, które mają korzystny wpływ na Twoje włosy. Hydrolyzowana keratyna pomaga regenerować i wzmacniać włosy, a olej z nasion Calophyllum Inophyllum, znany również jako olej tamanu, posiada silne właściwości nawilżające i regenerujące. Dodatkowo, odżywka zawiera glicerynę, która pomaga zatrzymać wilgoć wewnątrz włókien włosów, oraz kwas hialuronowy, który zwiększa nawilżenie i elastyczność włosów.
Zalety stosowania odżywki KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care:
  • pogrubia włókna włosów;
  • zwiększa objętość włosów;
  • posiada właściwości odżywcze;
  • zapewnia włosom optymalny poziom nawilżenia.
Sposób użycia odżywki KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care:
Odżywkę nanieś na wilgotne włosy, pozostaw na 1-2 minuty, a następnie spłucz. W ten sposób zapewnisz swoim włosom optymalną pielęgnację i odpowiednie nawilżenie.
Marka
Kaypro
Opakowanie
spray
Przeznaczenie
do włosów
Działanie produktu
dodatkowa objętość, nawilżające

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

KayPro Hyaluronic Phase 3 Special Care - odżywka zagęszczająca włosy, 200ml