CocoChoco Clarifying Shampoo Deep Cleaning, szampon do zabiegu 1000ml

CocoChoco Clarifying Shampoo Deep Cleaning, szampon do zabiegu 1000ml

Szampon głęboko oczyszczający włókna włosów. Wchodzi w skład pierwszego etapu zabiegu keratynowego prostowania, przygotowując włosy na efektywne przyjęcie keratyny.

147,00 zł

(14,70 zł za 100ml)


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Keratynowe prostowanie jest jednym z ulubionych i najpopularniejszych zabiegów jakim poddawane są włosy. Wszystko za sprawą zdumiewających metamorfoz, jakie można zaobserwować u klientek poddających się takiemu prostowaniu. Zabieg ten składa się z kilku faz, jedną z nich jest gruntowne oczyszczenie włókien włosów z nadbudowanych składników mineralnych, które osadzają się na nich w skutek spłukiwania wodą z kranu, zabrudzeń, obciążeń wynikających z długotrwałego stosowania masek, odżywek, balsamów, sprayów i środków stylizacyjnych.

Taki silnie oczyszczający szampon przygotowuje łodygę włosa do dalszych etapów, posiada podwyższone pH, które powoduje rozchylenie łuski. CocoChoco Clarifying szampon oczyszczający włosy przed zabiegiem prostowania to doskonale oczyszczająca, a zarazem delikatna formuła środka myjącego. Oparta na nowoczesnej technologii, która pomimo silnej ingerencji, zapewnia maksymalna ochronę. Dzięki zastosowaniu szamponu, włosy są perfekcyjnie przygotowane do dalszego etapu keratynowego prostowania.

Zalety stosowania szamponu Cocochoco:

Silnie oczyszczone włosy z nagromadzonych składników mineralnych oraz nadbudowanych środków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych.

Sposób użycia:

Nanieść na zwilżone wodą włosy, dokładnie wmasować, obficie spłukać wodą.

Marka
Cocochoco
Pojemność
1000 ml
Opakowanie
butelka z pompką
Przeznaczenie
do włosów
Działanie
oczyszczające
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
do każdego typu włosów

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

CocoChoco Clarifying Shampoo Deep Cleaning, szampon do zabiegu 1000ml