CHI infra Keratin Mist, Keratyna w mgiełce 355ml
skład CHI infra Keratin Mist spray odżywiający włosy osłabione

CHI infra Keratin Mist, Keratyna w mgiełce 355ml

Keratyna Farouk Chi została stworzona z myślą o tych włosach, które wymagają ekstremalnego odżywienia i regeneracji. Nadaje się do każdego rodzaju pasm.
44,60 zł


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Keratyna Farouk Chi została stworzona z myślą o tych włosach, które wymagają ekstremalnego odżywienia i regeneracji. Nadaje się do każdego rodzaju pasm, ale jest szczególnie polecana do włosów osłabionych zabiegami koloryzacji lub trwałej.

Delikatna mgiełka osiada na włosach gwarantując maksimum efektu bez jednoczesnego obciążenia pasm i utraty objętości. Produkt został stworzony w oparciu o płynną keratynę, która jest podstawowym budulcem włosa. Ma ona niezwykle uniwersalne działanie. Jej cząsteczki wnikają głęboko do wnętrza pasm gdzie regenerują wszelkie ubytki, odżywiają cement włosa a następnie zamykają i wygładzają łuski włosa. Dzięki temu pasma odzyskują jedwabisty blask i stają się miękkie w dotyku. Ich tekstura zostaje podkreślona, lepiej się rozczesują i układają. Mgiełka jest wzbogacona o kompleks ochrony termicznej, która niweluje szkodliwe działanie wysokiej temperatury powstałej w wyniku zabiegów stylizujących.


Rezultat:

Włosy odzyskują zdrowy wygląd i blask, stają się niesamowicie miękkie i podatne na układanie. Pasma są odżywione od cebulek aż po same końce. Tekstura włosów zostaje podkreślona i uwydatniona.


Sposób użycia:

Mgiełkę można stosować zarówno na suche jak i wilgotne włosy. W tym celu należy wstrząsnąć pojemnikiem a następnie rozpylić produkt na całej długości pasm z odległości 20-30 cm. Następnie stylizować z użyciem lokówki, prostownicy lub suszarki.


 

Marka
CHI
Rodzaj
inny
Ocena:
2015-02-07

Fajna mgiełka, ale bez rewelacji. Chroni włosy podczas suszenia, włosy są miękkie i puszyste. Średnio pomaga w rozczesywaniu, potrzeba większej ilości. Bardzo wydajna


    Napisz swoją opinię

    CHI infra Keratin Mist, Keratyna w mgiełce 355ml

    CHI infra Keratin Mist,...

    44,60 zł