WELLA SP LUXE OIL, Regeneracyjna maska do włosów 400ml

WELLA SP LUXE OIL, Regeneracyjna maska do włosów 400ml

Maska Wella LuxOil Keratin Protect to szybka odbudowa i regeneracja zniszczonych włosów, przeznaczona do każdego typu włosów.
89,45 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Maska Wella LuxOil Keratin Protect to szybka odbudowa i regeneracja zniszczonych włosów, przeznaczona do każdego typu włosów. Lekka konsystencja kosmetyku sprawia, że pasma nie są przetłuszczone ani ciężkie, a produkt ma dostęp do wszystkich części włosa, by odżywiać go od zewnątrz i od środka.

Ta profesjonalna maska zawiera w sobie drogocenne olejki: migdałowy odżywia zniszczone włosy oraz wygładza je, by były odporne na zabrudzenia i zniszczenia, stały się miękkie w dotyki i podatne na stylizację. Olejek jojoba regeneruje zniszczoną strukturę włosa – zdrowe włosy są zaś bardziej odporne na zniszczenia mechaniczne oraz niesprzyjającą aurę czy codzienne zabiegi upiększające (jak farbowanie, suszenie, prostowanie). Olejek arganowy również pomaga w odbudowie włosa oraz nadaje im pięknego, zdrowego blasku.


Rezultat:

Odżywione włosy są piękne, przyjemnie miękkie w dotyku oraz lśnią naturalnym blaskiem. Łatwo je rozczesać, są także bardziej odporne na zniszczenia. Uszkodzone włosy są zregenerowane i odbudowane.


Sposób użycia:

Maskę nanieść na umyte i mokre włosy i delikatnie wmasować, przede wszystkim w końce i na długościach. Pozostawić na 3 – 10 minut, następnie dokładnie spłukać. Dla zintensyfikowania działania można dodać do maski dziesięć jednostek olejku Wella Lux Oil.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

WELLA SP LUXE OIL, Regeneracyjna maska do włosów 400ml

WELLA SP LUXE OIL,...

89,45 zł