Wella Fusion

Wella Fusion szampon intensywnie regenerujący i chroniący włosy 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 66,97 PLN
Producent: WELLA
Model: 7015
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8005610415482
Opis produktu
Gdy włosy przeszły szereg zabiegów koloryzacyjnych, rozjaśnień, były traktowane prostownicą i lokówką na okrągło, lub z jakiegoś innego powodu ich stan się drastycznie pogorszył, należy rozpocząć kurację intensywnie regenerującą. Taka kuracja pozwoli przywrócić włosy do życia, dodać im werwy i zniwelować do granic możliwości zniszczenia. Włosy wymagające regeneracji objawiają się suchością, odwodnieniem, szorstkością. Są matowe, smętnie opadają nie poddając się próbą stylizacji. Kruszą się, łamią, rozdwajają w zależności od stopnia zniszczenia.

Jeśli wspomniane objawy brzmią znajomo, warto sięgnąć po Wella Fusion szampon. Wella opracowała serię pielęgnacyjną o nazwie Fusion, która specjalizuje się w uzupełnianiu niedoborów składników odpowiedzialnych za prawidłową budowę włókna włosowego. Uzupełnia między innymi aminokwasy wnikając wgłąb łodygi włosa, uzupełniając ubytki i uszkodzenia, wyglądając go, uelastyczniając, nadając blasku. Pasma stają się odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, mocniejsze, przestają się kruszyć, łamać i rozdwajać. Odzyskują wigor, zdrowy blask i sprężystość. Łatwiej się rozczesują, znika problem plątania się. Następuje głęboka regeneracja. Wszystko to, za sprawą obecności technologii EDDS, zmikronizowanych lipidów i aminokwasów jedwabiu.
Rezultat:
  • głęboka regeneracja,
  • rekonstrukcja zniszczeń i ubytków w łodydze włosa,
  • wygładzenie,
  • jedwabista miękkość,
  • zdrowy wygląd i blask,
  • nawilżenie po same końce,
  • łatwość rozczesywania,
  • niwelowanie łamania, rozdwajania i kruszenia.
Sposób użycia:
Na mokre włosy nałożyć odpowiednią ilość szamponu. Masując, spienić. Spłukać obficie wodą. Celem osiągnięcia najlepszych efektów, nałożyć odżywkę z tej samej serii. Stylizować według uznania.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem