Wella EIMI Perfect Me, Lotion wygładzający 100ml

Wella EIMI Perfect Me, Lotion wygładzający 100ml

35,45 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
 

Zmagasz się z odstającymi kosmykami, puszeniem i elektryzowaniem? Lekki krem Wella Professionals EIMI Perfect Me doskonale wygładzi i nabłyszczy Twoje włosy, dodatkowo je nawilżając i regenerując. Ma postać ultralekkiego lotionu i działanie kremu wygładzającego. Sprawia, że pasma są zdyscyplinowane, gładkie, niesamowicie lśniące i zachowują swój doskonały wygląd przez cały dzień. Dodatkowo chroni włosy przed wysoką temperaturą używają podczas stylizacji. Wypróbuj profesjonalne kosmetyki z serii Wella EIMI – nowoczesne formuły, które zapewnią Ci doskonały wygląd w każdej sytuacji, jak prosto po wyjściu od fryzjera.

Rezultat

Włosy są nabłyszczone, odbijają światło tworząc lustrzaną taflę. Efekt wygładzenia utrzymuje się długo, pasma pozostają odporne na puszenie, zdyscyplinowane, bez odstających i wywijających się kosmyków. Wyglądają perfekcyjnie aż po same końce. Nawilżone i zregenerowane zachowują lekkość i jedwabistą miękkość, niestraszne im ani warunki atmosferyczne ani wysokie temperatury urządzeń fryzjerskich.

Sposób użycia:

Nanieś niewielką ilość lotionu na suche lub wilgotne włosy, rozprowadzając od połowy długości po końce. Następnie wystylizuj jej jak chcesz..

Marka
Wella
Opakowanie
butelka z pompką

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wella EIMI Perfect Me, Lotion wygładzający 100ml

Wella EIMI Perfect Me,...

35,45 zł