Wella EIMI Pearl Styler, Żel utrwalający 150ml

Wella EIMI Pearl Styler, Żel utrwalający 150ml

Mocno utrwalający żel pozwala uzyskać różnorodne efekty stylizacji. Nadaje unikalne perłowe wykończenie.
39,40 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Żel do stylizacji, który mocno utrwala, a przy tym nie skleja włosów? Wella Professionals EIMI Pearl Styler to niesamowity produkt, który zapewni Twojej fryzurze lekkość i pozwoli wymodelować ją, jak tylko sobie wymarzysz. Nadaje włosom teksturę, pozwala je unieść, rozdzielić kosmyki, rozczochrać – co tylko zechcesz. Włosy pozostaną sprężyste, zyskają perłowe wykończenie. Ponadto kosmetyk chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Wella EIMI to nowoczesna linia kosmetyków, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, do każdego typu i długości włosów, która pozwoli Ci wyglądać stylowo i perfekcyjnie.

Rezultat

Mocno utrwalona, odporna na niekorzystne warunki fryzura z perłowym wykończeniem. Elastyczność kosmyków zapewnia trwałość stylizacji bez sklejenia i obciążenia. Włosy zyskują teksturę i lekkość. Przy krótkich fryzurach, możesz użyć tego produktu, aby unieść je do góry.

Sposób użycia:

Rozprowadź 1-2 pompki żelu na suchych włosach i wymodeluj je. Aby uzyskać ekstra efekt uniesienia na krótkich kosmykach, nanieś żel na wilgotne włosy i użyj suszarki.

Marka
Wella
Opakowanie
atomizer
Poziom utrwalenia
lekki

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wella EIMI Pearl Styler, Żel utrwalający 150ml