Tigi Bed Head Colour Goddess szampon 400ml

TIGI BED HEAD COLOUR GODDESS, Szampon bez siarczanów 400g

Szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych, wydobywa z włosów ich blask oraz podkreśla kolor. W jego składzie nie ma siarczanów, dba o włosy w sposób naturalny i delikatny.
21,45 zł

(5,36 zł za 100ml)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outlineSzampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych TIGI Bed Head CC Colour Goddess wydobywa z włosów ich blask oraz podkreśla kolor. W jego składzie nie ma siarczanów, co gwarantuje, że dba o włosy w sposób naturalny i delikatny. Co więcej, tworzy na włosach warstwę ochronną, która chroni przed utratą koloru oraz jego blaknięciem w kontakcie z promieniowaniem UV. Uwrażliwione po koloryzacji włosy są wygładzone, odpowiednio nawilżone i odżywione, stają się miękkie i niezwykle przyjemne w dotyku. Łuski włosów są wygładzone, wiec pasma nie puszą się, a pojedyncze kosmyki nie odstają.


Rezultat:

Kolor włosów jest pełen blasku. Włosy odzyskują utraconą przy farbowaniu energię, są zdrowsze i mocniejsze. Ich niezwykły blask sprawia, że po prostu nie można im się oprzeć w żaden sposób. Dodatkowa ochrona, którą zapewnia szampon TIGI BH CC Colour Goddess sprawia, że włosy stają się bardzo odporne na uszkodzenia i nie bledną, nawet w kontakcie z silnymi promieniami słońca.


Sposób użycia:

Wmasuj szampon w mokre włosy aż do spienienia. Spłucz. Dla zwiększone efektu połącz z odżywką TIGI BH CC Colour Goddess.

Ocena:
2019-06-05

Szampon nadaje się do codziennego użytku, jest delikatny i dobrze myje. Jedyne co mi trochę przeszkadza to fakt, iż mam wrażenie, że delikatnie obciąża włosy u nasady.


    Napisz swoją opinię

    TIGI BED HEAD COLOUR GODDESS, Szampon bez siarczanów 400g