3D Men

Schwarzkopf 3D MEN Molding Wax, wosk do układania włosów, naturalny połysk 100ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 22,97 PLN
Producent: SCHWARZKOPF
Model: 2451
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4045787263770
Opis produktu

Wosk Schwarzkopf 3D MEN został stworzony z myślą o stylizacji męskich fryzur. Pozwala osiągnąć dowolne rezultaty bez sklejenia czy przetłuszczenia włosów. Wosk nie kruszy się, jest łatwy do usunięcia i pozostaje plastyczny przez wiele godzin co umożliwia re-stylizację fryzury w dowolnym momencie.Wosk powstał w oparciu o elastyczne polimery i wosk pszczeli. Zapewnia długotrwały efekt stylizacyjny z jednoczesnym zachowaniem naturalnego wyglądu pasm. Elastyczna siateczka otula włosy zapewniając im maksimum wsparcia i uniesienia. Pasma stają się sprężyste i nie tracą swojego kształtu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i przy wysokiej wilgotności powietrza. Wosk zapewnia wykończenie o delikatnym połysku, które sprawia, że pasma emanują witalnością przez cały dzień. Dodatkowe filtry UV jeszcze lepiej chronią fryzurę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Dla kompleksowych efektów stylizacyjny polecamy stosowanie pozostałych produktów Schwarzkopf z linii 3D MEN.


Rezultat:
Perfekcyjnie wystylizowane pasma, które zachowują swój kształt przez wiele godzin nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Fryzura emanuje blaskiem i witalnością a włosy są jedwabiście miękkie w dotyku.

Sposób użycia:
Wosk należy aplikować na suche włosy. Niewielką ilość produktu rozgrzej w dłoniach a następnie dokładnie rozprowadź na całej długości włosów lub podkreśl wybrane pasma. Stylizuj wedle uznania do uzyskania pożądanego rezultatu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem