Revlon Uniq One COCONUT kompleksowa kokosowa odżywka w sprayu 150ml

Revlon Uniq One COCONUT kompleksowa kokosowa odżywka w sprayu 150ml

Intensywna odżywka, zapewniająca kompleksową odbudowę i ochronę. Ekstrakt z kokosa nawilża i poprawia kondycję włosów, przywracając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
28,95 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Revlon
  • Revlon
  • Indeks: 3971

Osłabione, pozbawione blasku, łamliwe włosy wymagają specjalistycznej ochrony i indywidualnej pielęgnacji. Wiele dostępnych na rynku kosmetyków wykazuje działanie miejscowe, nie zapewniając trwałego efektu, ani kompleksowej ochrony. Przy bardzo zniszczonych włosach niezwykle ważne jest, by zapewnić im maksymalną ochronę i bogate odżywienie. To wszystko oferuje unikalna formuła kokosa, zamknięta w wyjątkowej odżywce Revlon Uniq One COCONUT. Naturalny ekstrakt z kokosa wnika do wnętrza włosa, zapewniając mu maksymalne nawilżenie i ochronę od wewnątrz. Odżywka odbudowuje zniszczone wiązania kolagenowe oraz wygładza łuski włosa, co bezpośrednio przekłada się na zdrowszy i pełen blasku wygląd włosów. Lekka formuła odżywki sprawia, że włosy są miękkie w dotyku, nie puszą się, łatwiej się rozczesują.

Rezultat

Pełne energii, zdrowe i lśniące włosy. Odżywka do zadań specjalnych, zapewnia kompleksową ochronę i dogłębne odżywienie włosom słabym, łamliwym, z tendencją do puszenia się, odwodnionym. To kosmetyk, którego intensywne działanie widocznie wpływa na poprawę kondycji włosów, zapewniając im trwałość koloru, ochronę przed wysokimi temperaturami, czy regenerację mikrouszkodzeń. Włosy są wyraźnie odżywione, miękkie, sprężyste i bardziej podatne na codzienną stylizację. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu!

Sposób użycia:

Odżywkę stosujemy na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Spryskujemy nią włosy z odległości ok 20 centymetrów. Po aplikacji, nie spłukujemy kosmetyku.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Revlon Uniq One COCONUT kompleksowa kokosowa odżywka w sprayu 150ml