RefectoCil Oxidant Creme 3% 10vol. oxydant w kremie do henny 100ml

RefectoCil Oxidant Creme 3% 10vol. oxydant w kremie do henny 100ml

Oxydant 3% do profesjonalnego zabiegu koloryzacji. Gęsta konsystencja kremu. Bezproblemowe i szybkie nakładanie. Łatwe odmierzanie proporcji. Doskonale łączy się z farbą.

25,90 zł

(25,90 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Przeprowadzenie satysfakcjonującego zabiegu koloryzacji włosów, czy brwi wymaga nie tylko doskonałego kunsztu, ale także użycia odpowiedniej jakości produktów, które zapewnią nam trwały i piękny efekt. Ogromne znaczenie w procesie koloryzacji ma nie tylko wysokiej jakości farba, ale także odpowiedni dobór oksydantu, który umożliwi osiągnięcie zamierzonego efektu.

RefectoCil Oxidant Creme 3% 10vol. oxydant w kremie do henny – ten innowacyjny oxydant w kremie ułatwi i przyspieszy zabieg koloryzacji, zapewniając nam piękny i trwały efekt. Dzięki konsystencji delikatnego kremu łatwiej odmierzymy proporcje składników. Gęsta formuła sprawia, że aplikacja produktu jest bardzo przyjemna, praktycznie całkowicie eliminuje możliwość zachlapania i zniszczenia odzieży. Oxydant doskonale łączy się z farbą, tworząc aktywną mieszankę do profesjonalnego zabiegu koloryzacji.

Rezultat

 Z oxydantem w kremie 3% stworzysz idealną mieszankę gotową do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu koloryzacji. Produkt łatwo łączy się z farbą. Dzięki gęstej konsystencji bez trudu odmierzysz niezbędną do stworzenia mieszanki ilość produktu. Formuła gęstego kremu sprawia, że aplikacja na włosy jest banalnie prosta.

Sposób użycia:

 Produkt łączymy w proporcjach podanych przez producenta na ulotce dołączonej do opakowania. 

Marka
Refectocil
Pojemność (ml)
100
Rodzaj produktu
oxydant
Dla kogo
Kobieta
Stężenie
3 %

Skład: 

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Ceteareth-20, Phosphoric Acid, Sodium Cetearyl Sulfate.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

RefectoCil Oxidant Creme 3% 10vol. oxydant w kremie do henny 100ml