Orphica Arrow Eye Pencil, kredka do oczu

Orphica Arrow Eye Pencil, kredka do oczu

Kredka do oczu z gąbeczką do smoky eye. Nie powoduje podrażnień. Wzbogacona naturalnymi składnikami pielęgnującymi skórę i rzęsy.
39,00 zł
Chwilowo brak


  • Producent:
  • Indeks: 4815
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Perfekcyjny makijaż oka może być łatwiejszy niż myślisz. Kredka Arrow jest na tyle miękka, aby łatwo i płynnie rozprowadzić się na skórze, ale naostrzoną wykonasz perfekcyjne geometryczne kreski. Kiedy wolisz makijaż typu smoky eye, możesz szybko i bez trudu rozetrzeć namalowaną kreskę. Kredka Arrow jest trwała, nie rozmazuje się, może być stosowana przy wrażliwych oczach i skórze. Jej kład wzbogacony został o wyciągi z lnu i tataraku, które pielęgnują delikatną skórę powiek oraz rzęsy.

Kredka dostępna jest w kolorze czarnym.

Rezultat

Tym jednym produktem możesz wykonywać różnego typu makijaże, zarówno delikatne kreski na linii rzęs, geometryczne kocie oko, czy też rozmyty smoky eye. Kredka jest wygodna w użyciu, miękka, łatwo się nakłada i nie potrzebujesz dodatkowego pędzelka, aby ją rozetrzeć. Utrzymuje się na powiece przez cały dzień.

Sposób użycia:

Wykonaj dowolny makijaż na górnej i dolnej powiece lub linii wodnej. Jeśli chcesz uzyskać efekt smoky eye, użyj dołączonej gąbeczki do roztarcia kreski.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Orphica Arrow Eye Pencil, kredka do oczu