Olivia Garden Nano Thermic 82mm szczotka do stylizacja bardzo wysokiej jakości

Kup i opłać do 13:30, a wyślemy jeszcze dzisiaj!

Olivia Garden Nano Thermic 82mm szczotka do stylizacja bardzo wysokiej jakości

Szczotka z wygodną rączką i wysuwanym szpikulcem, które idealnie nadając się do stylizacji niesfornych kosmyków. Tworzy zgrany duet z suszarką sprawdzający się w domu i salonach.
130,00 zł

(130,00 zł za 1szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


 • (2)
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Stylizując fryzurę i pielęgnujesz włosy starasz się uzyskać najlepsze efekty – sięgaj więc po najwyższą jakość. Olivia Garden Nano Thermic 82mm to profesjonalne szczotki do modelowania o działaniu jonizującym, antystatycznym i antybakteryjnym, łączące w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania.

Ceramiczna powłoka przejmuje ciepło z suszarki, ułatwiając modelowanie włosów, a większe niż w innych szczotkach otwory zwiększają przepływ powietrza i skracają czas suszenia i stylizacji, by włosy mniej były narażone na uszkodzenia. Włókna wykonane w technologi Heat Resistant są karbowane i zaokrąglone na końcach, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry głowy i powierzchni włosów. Nano Thermic korzysta ponadto z technologii nano-srebra, zapewniającej działanie antybakteryjne. Nie ciągnie włosów, zapobiega elektryzowaniu, sprawia, że włosy pozostają błyszczące, gładkie, odporne na puszenie, zdyscyplinowane i zachowują objętość. Wygodna rączka i wysuwany szpikulec ułatwiają korzystanie ze szczotki, a najwyższa jakość zastosowanych materiałów gwarantuje jej niebywałą wytrzymałość.

Marka
Olivia Garden
Rodzaj
do modelowania, do rozczesywania, do suszenia, do tapirowania
Kolor dominujący
odcienie brązu i beżu
Cechy produktu
antystatyczność, jonizacja, odporność na działanie wysokich temperatur, ze szpikulcem
Materiał włosia
mieszane, tworzywo sztuczne
Średnica
82 mm
Ocena:
2017-05-05

Ładnie modeluje włosy


  Ocena:
  2016-12-27

  Szczotka ma idealną średnicę, aby włosy wyprostować i unieść u nasady. Jednak odjęłam punkty, ponieważ rączka jest wykonana z tworzywa, które po "złapaniu" włosa, go wyrywa. Tworzywo z jakiego jest wykonana raczka jest jakby" gumowe", co ma zapobiegać wyślizgnięciu z ręki, ale niestety takie samo działanie ma w zetknięciu z włosem.


   Napisz swoją opinię

   Olivia Garden Nano Thermic 82mm szczotka do stylizacja bardzo wysokiej jakości