Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL 45 ceramiczna szczotka do włosów

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL 45 ceramiczna szczotka do włosów

Szczotka do modelowania. Z powłoką antystatyczną i jonizacją. Nylonowe włoski nabłyszczają i zmiękczają pasma. Przyspiesza suszenie o 25%. Posiada wyjmowany szpikulec.

73,36 zł

(73,36 zł za 1szt.)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Fryzura pełna niezwykłej objętości? Doskonale ułożone pasma, końcówki wywinięte w odpowiednim kierunku? Właśnie za to kochamy wizyty w salonach fryzjerskich. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czy możesz samodzielnie osiągnąć efekt jak z salonu – teraz to możliwe. Wystarczy, że do codziennej stylizacji użyjesz niepowtarzalnych szczotek Olivia Garden, które nadadzą Twoim włosom pożądany kształt, a jednocześnie doskonale zadbają o ich kondycję.

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL – te profesjonalne, ceramiczne szczotki o wydłużonej nasadzie mogą być z powodzeniem używane w domu lub w salonie fryzjerskim. Z ich pomocą wyczarujesz fenomenalne stylizacje, które przetrwają w nienaruszonym stanie cały dzień. Wydłużona szczotka do modelowania nada upragniony kształt Twoim pasmom. Z jej użyciem bez trudu stworzysz fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Szczotka wygładza włosy, nadając im miękkość i puszystość. Ceramiczna powłoka i jonizowana szczecina skutecznie zapobiegają elektryzowaniu włosów, byś mogła cieszyć się zdyscyplinowaną i elegancką fryzurą każdego dnia. Wyjmowany szpikulec ułatwi stylizację fryzury, a wygodna rączka i ergonomiczny kształt zapewnią jeszcze przyjemniejsze użytkowanie.

Zalety stosowania Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL:

  • Doskonale ułożone, pełne puszystej objętości włosy;
  • Szczotka pozwoli ułożyć zarówno eleganckie, jak i bardziej wymyślne fryzury;
  • Dzięki wyjmowanemu szpikulcowi codzienna stylizacja stanie się jeszcze prostsza;
  • Antystatyczna powłoka z jonizacją zapobiegnie elektryzowaniu i puszeniu się włosów;
  • Specjalna budowa i wydłużony korpus skracają czas suszenia włosów nawet o 25% w porównaniu do innych szczotek dostępnych na rynku;
  • Delikatne, nylonowe włoski wygładzają i nabłyszczają włosy, jednocześnie zapobiegając uczuciu ciągnięcia i szarpania podczas stylizacji. 

Sposób użycia:

Używaj szczotki do stylizacji włosów. Nawijaj wilgotne pasma na głowicę i susz je przy użyciu suszarki. 

Marka
Olivia Garden
Materiał włosia
tworzywo sztuczne

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL 45 ceramiczna szczotka do włosów