Montibello Volume Miracle, spray nadający objętości, utrwala, nawilża oraz chroni 250ml

Montibello Volume Miracle, spray nadający objętości, utrwala, nawilża oraz chroni 250ml

Lekki sprawy idealny do cienkich i delikatnych włosów. Nadaje objętość i puszystość, nawilża i chroni włosy, nadaje im zdrowy blask.

54,75 zł

(21,90 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Montibello Decode Volume Miracle to spray, który nadaje objętość i teksturę, ułatwiając stylizację fryzur. Przeznaczony szczególnie do cienkich włosów, dzięki lekkiej formule nadaje im puszystość, długotrwale unosi u nasady. Zapewnia długotrwałe utrwalenie oraz naturalny połysk. Spray został wzbogacony o aktywne składniki nawilżające, podobne do tych, jakie występują naturalnie w skórze, zapewnia dodatkową pielęgnację. Nadające sprężystość i teksturę fryzurze żywice zapewniają jednocześnie ochronę przed szkodliwymi czynnikami, słońcem oraz wilgocią w powietrzu, dzięki czemu fryzura jest cały czas pod kontrolą i zachowuje zdrowy wygląd. Montibello Decode to szeroka gama produktów, zapewniająca swobodne wyrażanie stylu i różnorodne efekty.

Rezultat

Cienkie i delikatne włosy są uniesione u nasady, nabierają objętości i puszystości. Nawilżone i odżywione są miękkie, elastyczne, naturalnie błyszczące. Spray chroni je przed czynnikami zewnętrznymi i zapewnia średni stopień utrwalenia.

Sposób użycia:

Spryskaj wilgotne włosy i wysusz je na szczotce, by uzyskać dodatkową objętość fryzury.

Marka
Montibello
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Ocena:
2019-04-23

Bardzo dobra jakość zamówionego produktu. spełnia moje oczekiwania.


    Napisz swoją opinię

    Montibello Volume Miracle, spray nadający objętości, utrwala, nawilża oraz chroni 250ml