Styling Decode

Montibello Volume Hair Body, mocna pianka nadająca objętości, utrwala oraz nawilża 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 54,47 PLN
Producent: Montibello
Model: 5687
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8429525415137
Opis produktu

Pianka do stylizacji włosów Montibello Decode Volume Hair Body zapewnia ekstramocne utrwalenie, dzięki któremu każda fryzura będzie wyglądała znakomicie przez cały dzień. Nadaje większą objętość, wizualnie zagęszcza pasma, sprawia, że są puszyste i błyszczące. Zawiera składniki odpowiedzialne za sprężystość fryzury oraz żywice, zapewniające znakomitą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, zanieczyszczeniami, słońcem i wilgocią w powietrzu. Ponadto pianka nie wysusza włosów, a nawet pielęgnuje je i nawilża. To znakomity produkt, którego formuła powstała z myślą o profesjonalnych stylistach włosów. Nadaje się do każdego typu włosów.

Rezultat

Natychmiastowo dodaje objętości, unosi włosy u nasady, tworzy puszystą, miękką i sprężystą fryzurę. Pielęgnuje i nawilża pasma, nadaje im naturalny blask i zapewnia ochronę. Maksymalne utrwalenie sprawdzi się w każdej sytuacji.

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Wetrzyj porcję pianki w wilgotne włosy, aby uzyskać pełną objętości fryzurę wysusz je z użyciem suszarki lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem