Makeup Revolution Focus & Fix Brow Kit Medium Dark, poręczny zestaw do brwi 5,8g
skład Makeup Revolution Focus & Fix Brow Kit Medium Dark stylizacja brwi

Makeup Revolution Focus & Fix Brow Kit Medium Dark, poręczny zestaw do brwi 5,8g

Zestaw do konturowania brwi. Zawiera 3 brązowe cienie, miejsce na dodatkowy kolor, pęsetę, pędzelek i lusterko.
10,65 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Makeup Revolution
  • Makeup Revolution
  • Indeks: 6914

Stylizacja brwi to zabieg, który przez lata był niedoceniany, a wręcz pomijany przez rzeszę kobiet. Na szczęście, dzięki makijażowym blogerkom ten trend się zmienia, a kobiety zyskują świadomość, jak ważne dla ich wizerunku jest odpowiednie podkreślenie brwi.
 

Makeup Revolution Focus & Fix Brow Kit Medium Dark, poręczny zestaw do brwi – ta wygodna, praktyczna paletka do stylizacji brwi to prawdziwy Kosmetyk Wszech Czasów. Niewielkie wymiary i przemyślana konstrukcja sprawiają, że zmieści się ona w każdej torebce. W zestawie znajdują się 3 brązowe cienie o różnej intensywności. Możesz je miksować, by uzyskać delikatniejszy i bardziej naturalny efekt. Do zestawu dołączono również mały pędzelek, którego możesz użyć do nakładania cieni oraz pęsetę, która uratuje Twoją stylizację w awaryjnych sytuacjach. Kasetka wyposażona jest w lusterko. 

Rezultat:

Elegancki makijaż o wyjątkowym, stylowym wykończeniu. Z tą paletką wykonasz doskonałą stylizację brwi. 3 brązowe cienie idealnie podkreślą oprawę Twoich oczu bez względu na to czy jesteś blondynką czy brunetką. W palecie znajduje się też miejsce na dodatkowy cień lub rozświetlacz. Zestaw zawiera pędzelek, który ułatwi aplikację, pęsetę i lusterko. Cienie znajdujące się w kasecie, tak jak inne produkty od Makeup Revolution cechują się wyjątkową trwałością i wysoką pigmentacją.

Sposób użycia:

Cienie nakładaj przy użyciu pędzelka dołączonego do zestawu. Możesz miksować kolory, by uzyskać bardziej naturalny efekt.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution Focus & Fix Brow Kit Medium Dark, poręczny zestaw do brwi 5,8g