0

Pielęgnacja skóry głowy

Loreal Sensi Balance, szampon kojąco-ochronny do wrażliwej skóry głowy 500ml

Loreal Sensi Balance, szampon kojąco-ochronny do wrażliwej skóry głowy 500ml

ocenaocenaocenaocenaocena 9.5/10 (opinii: 6 )
Cena: 41,47 PLN
Stara cena: 42,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 103
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Nowa gama produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Szampon SENSI BALANCE od pierwszego użycia pomaga łagodzić podrażnienia skóry głowy. Zawiera Sorbitwin: pochodną sorbitolu, czynnik nawilżający i witaminę PP.


W rezultacie łagodzi i zmniejsza uczucie dyskomfortu skóry głowy. Nawilża i pomaga przywrócić skórze głowy rolę naturalnej bariery ochronnej. Pozostawia włosy miękkie i lśniące - piękne włosy na zdrowej i zrównoważonej skórze głowy. Szampon SENSI BALANCE ma konsystencję przezroczystego, bezbarwnego żelu.


SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść porcję szamponu na mokre włosy i spienić. Starannie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.
Komentarze
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Szampon łagodzi podrażnienia, pozostawia skórę głowy ukojoną a włosy czyste na dłużej niż przy innych szamponach. Używam w tej chwili już 3 butelkę. Wystarcza na długo, pomimo tego, że trzeba użyć większej ilości żeby się spienił.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Świetny kosmetyk. Mogę go spokojnie polecić osobom które mają przetłuszczone włosy u nasady, a puszyste końce.
Ja używam go regularnie już od kilku miesięcy i pozbyłam się tego problemu. Przedłużył mi również świeżość włosów (teraz mogę je myć nie co drugi dzień, a co czwarty). Na to wszystko jest bardzo wydajny.
Gorąco polecam.
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Włosy po tym szamponie są miękkie, gładkie i świeże na długo.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo dobry kosmetyk. Używam go od dawna. Rozwiązał mój problem przetłuszczającej się skóry głowy. Polecam
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Włosy po szamponie są bardzo fajne, miękkie, gładkie i lśniące. Nie puszą się tak mocno. Jedyna wada - trochę obciąża włosy cienkie i delikatne, ale jest to do przeżycia.
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
działa kojąco, do tego włosy są po nim bardzo miękkie, zapach mi nie przeszkadza, ale może się nie spodobać(pachnie bardziej "leczniczo" niż "szamponowo") niestety żeby ładnie się pienił, trzeba go więcej użyć.

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem