KayPro Precious Style Volume Puff - puder zwiększający objętość, 60ml

KayPro Precious Style Volume Puff - puder zwiększający objętość włosów, 60ml

To rewolucyjny puder do włosów, który zwiększa objętość fryzury, podnosząc włosy od nasady i nadając im efekt push up .

60,70 zł

(101,17 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Odkryj moc profesjonalnej stylizacji z KayPro Precious Style Volume Puff, pudrem do włosów zwiększającym objętość. Czy szukasz produktu, który podniesie Twoje włosy od nasady, nadając im efekt push up , nie obciążając przy tym fryzury? Spróbuj nowości od KayPro.

KayPro Precious Style Volume Puff to rewolucyjny puder do włosów, który zwiększa objętość fryzury, podnosząc włosy od nasady i nadając im efekt push up . Dzięki temu produktowi Twoja fryzura zyska dodatkową teksturę i będzie utrzymywać się dłużej. Puder jest łatwy w aplikacji, dzięki specjalnemu dozownikowi, który umożliwia precyzyjne i równomierne rozprowadzenie produktu na włosach.

Puder do włosów KayPro Precious Style Volume Puff składa się z naturalnych olejków oraz certyfikowanej wody organicznej z owoców pomarańczy, cytryny i jagody. Te składniki pomagają zwiększyć objętość włosów, podnosząc je od nasady i zapewniając efekt push up . Dodatkowo, naturalne olejki i woda organiczna pielęgnują włosy, nie obciążając ich.
Zalety stosowania pudru KayPro Precious Style Volume Puff:
  • zwiększa objętość włosów od nasady;
  • nadaje efekt push up;
  • umożliwia kreatywną stylizację bez obciążania włosów;
  • pielęgnuje włosy dzięki naturalnym olejkom i wodzie organicznej;
  • dozownik umożliwia precyzyjną i równomierną aplikację produktu.
Sposób użycia pudru KayPro Precious Style Volume Puff:
Puder należy stosować na suche włosy. Nanieś go na włosy od nasady, a następnie stylizuj według uznania. Dozownik umożliwia precyzyjną i równomierną aplikację produktu.
Marka
Kaypro
Przeznaczenie
do włosów

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-30, DECYL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, CERA ALBA, SODIUM LAURYL SULFATE, AMMONIUM HYDROXIDE, P-PHENYLENEDIAMINE, P-AMINOPHENOL, RESORCINOL, PARFUM, EDTA, ASCORBIC ACID, M-AMINOPHENOL, N-PHENYL-P-PHENYLENEDIAMINE, SODIUM HYDROSULFITE, 2-METHYLRESORCINOL, GLYCERIN, PEG-8, PEG-8/SMDI COPOLYMER, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, SODIUM POLYACRYLATE, 1-NAPHTHOL, LAURYL ALCOHOL, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, MYRISTYL ALCOHOL, DISPERSE BLUE 377, HC RED NO. 3

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

KayPro Precious Style Volume Puff - puder zwiększający objętość włosów, 60ml