IBD LED/UV Builder gel 226g żel CLEAR profesjonalny żel budujący w dużej pojemności

Kup i opłać do 14:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj!

IBD LED/UV Builder gel 226g żel CLEAR profesjonalny żel budujący w dużej pojemności

Profesjonalny przeźroczysty żel budujący znakomity do przedłużania paznokci na formie. Do utrwardzania lampami LED oraz UV.

224,00 zł

(99,12 zł za 100g)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Żel budujący IBD LED/UV Builder Gel Clear to doskonały produkt do profesjonalnego manicure, przeznaczony do stosowania zarówno z lampami UV jak i LED. Żel budujący amerykańskiej firmy, będącej liderem na rynku żeli do profesjonalnej stylizacji i przedłużania paznokci, pozwala na przedłużenie naturalnej płytki na szablonie. Podczas nakładania jest bardzo gęsty i wygodny w użyciu. Odpowiedni jest do budowania płytki w manicure oraz pedicure. Po utrwaleniu jest bezbarwny, błyszczący, odporny na żółknięcie i wytrzymały, nie odpryskuje, charakteryzuje się dużą przyczepnością. Doskonale sprawdzi się jako baza pod stylizację przedłużonych paznokci. Profesjonalnie wykonany tym produktem manicure nie ustępuje trwałością akrylom, ma za to wspaniały połysk typowy dla żelu.

Sposób użycia:

Dobrze umocuj formę pod paznokciem i nałóż cienką warstwę żelu budującego IBD. Utwardzaj pod lampą UV przez 3 minuty lub przez 1 minutę pod lampą LED.

Marka
IBD
Pojemność
226 ml
Rodzaj
podkładowe, budujące
Kolor dominujący
bezbarwny

DI-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Isobornyl Methacrylate, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Cellulose Acetate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzocyl Phenylphosphinate, Violet 2 (C160725).

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

IBD LED/UV Builder gel 226g żel CLEAR profesjonalny żel budujący w dużej pojemności