IBD LED/UV Builder gel 14g żel CLEAR znakomity do przedłużania paznokci

IBD LED/UV Builder gel 14g żel CLEAR znakomity do przedłużania paznokci

Profesjonalny przeźroczysty żel budujący znakomity do przedłużania paznokci na formie. Do utrwardzania lampami LED oraz UV.

30,95 zł

(221,07 zł za 100g)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Żel budujący IBD LED/UV Builder Gel Clear to doskonały produkt do profesjonalnego manicure, przeznaczony do stosowania zarówno z lampami UV jak i LED. Żel budujący amerykańskiej firmy, będącej liderem na rynku żeli do profesjonalnej stylizacji i przedłużania paznokci, pozwala na przedłużenie naturalnej płytki na szablonie. Podczas nakładania jest bardzo gęsty i wygodny w użyciu. Odpowiedni jest do budowania płytki w manicure oraz pedicure. Po utrwaleniu jest bezbarwny, błyszczący, odporny na żółknięcie i wytrzymały, nie odpryskuje, charakteryzuje się dużą przyczepnością. Doskonale sprawdzi się jako baza pod stylizację przedłużonych paznokci. Profesjonalnie wykonany tym produktem manicure nie ustępuje trwałością akrylom, ma za to wspaniały połysk typowy dla żelu.

Sposób użycia:

Dobrze umocuj formę pod paznokciem i nałóż cienką warstwę żelu budującego IBD. Utwardzaj pod lampą UV przez 3 minuty lub przez 1 minutę pod lampą LED.

Marka
IBD
Rodzaj
podkładowe, budujące
Kolor dominujący
bezbarwny

Skład:

DI-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Isobornyl Methacrylate, Thrimetylolprophane Trimethacrylate, Cellulose Acetate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Violet 2 (CI 60725).

Ocena:
2017-04-14

Mój ulubiony! Nie ma lepszego!


    Napisz swoją opinię

    IBD LED/UV Builder gel 14g żel CLEAR znakomity do przedłużania paznokci