Herome Nail Hardener Strong, extra mocny utrwalacz do paznokci 10ml

Herome Nail Hardener Strong, extra mocny utrwalacz do paznokci 10ml

Odżywia, wzmacnia i odbudowuje paznokcie. Zapobiega rozdwajaniu końcówek, pozwala zapuścić długie i piękne paznokcie. Silnie regeneruje płytkę. Kuracja trwa 14 dni.

36,45 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Twoje paznokcie są słabe i łamliwe? Próbowałaś już wszystkiego: od nakładania żeli i hybryd, po kuracje witaminowe i odżywiające, a problem ciągle wraca? To czas na misję specjalną! Porzuć dotychczasowe metody i zaufaj fantastycznej sile utrwalacza, który zmieni wygląd Twoich paznokci już w 14 dni!
 

Herome Nail Hardener Strong, extra mocny utrwalacz do paznokci 10ml – opracowany w laboratoriach Herome unikatowy produkt do pielęgnacji paznokci do absolutny must have w kosmetyczce każdej kobiety, która marzy o mocnych i pięknych paznokciach. Jeśli masz dość łamiących się, cienkich jak papier, słabych paznokci, sięgnij po utrwalacz, który ekstremalnie odżywi i wzmocni Twoją płytkę, nadając jej nieskazitelny wygląd. 

Rezultat

Twarde, mocne, odporne na urazy paznokcie o zdrowej i pięknej płytce. Utrwalacz zapobiega rozdwajaniu się paznokci, wzmacnia płytkę, silnie ją odżywia i nabłyszcza. Wystarczy 14-to dniowa kuracja, by Twoje paznokcie stały się mocne jak nigdy dotąd! Specjalistyczna formuła silnie regeneruje i odżywia nawet mocno zniszczone i wątłe paznokcie. Dodaje im energii niezbędnej w procesie odbudowy, wzmacnia rdzeń paznokcia i utwardza strukturę płytki. Dzięki temu zaledwie po 14 dniach paznokcie stają się odporne na złamania i uszkodzenia, nie rozdwajają się i nie łamią się przy zapuszczaniu.

Sposób użycia:

Odżywkę należy stosować przez 14 dni w sposób opisany przez producenta. Pierwszego dnia kuracji należy nanieść warstwę odżywki na płytkę, drugiego dnia kolejną warstwę. Trzeciego dnia należy zmyć poprzednie warstwy i pomalować paznokcie od nowa odżywką. W takim cyklu należy powtarzać malowanie przez kolejnych 14 dni. Po tym czasie można nakładać odżywkę pod lakier, ale powtarzać czynność maksymalnie dwa razy w tygodniu. 

Marka
Herome
Zapach
inny

Skład:

Butylaccetate, Ethylacetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyln Alcohol, Isobutyl Acetate, Phtalic Anhydride/Trimellite Anhydride/Glycols Copolymer, Styrene/Acrylates Copolymer, Aqua, Formaldehyde, Stearalkonium Hectorite, Methanol, Benzopjenone - 1, Titaniumdioxide, Citral, Citric Acid, Acetyl Methionine, N-Acethyl-L-Cysteine.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Herome Nail Hardener Strong, extra mocny utrwalacz do paznokci 10ml

Herome Nail Hardener...

36,45 zł