Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml

Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml

Wzmacnia, regeneruje i odbudowuje zniszczone paznokcie. Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu końcówek. Utwardza i nabłyszcza płytkę. Kuracja trwa 21 dni.

28,91 zł

(289,10 zł za 100ml)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Marzysz o długich i pięknych paznokciach? Konsekwentnie je zapuszczach, skrupulatnie pielęgnujesz, ale zawsze wydarzy się coś, co pokrzyżuje Twoje plany? Rozdwojone końcówki, złamane paznokcie, nieestetyczne zadziory? Koniec z tym! Sięgnij po wyjątkową, łagodną odżywkę od Herome, która całkowicie odmieni wygląd Twoich paznokci. Dzięki wzmacniającej kuracji w końcu zapuścisz długie paznokcie, które staną się Twoją ozdobą nie tylko na wielkie wyjścia.
 

Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml – ten łagodny utrwalacz został stworzony z myślą o specjalistycznej pielęgnacji słabych i łamliwych paznokci. Aktywna, witaminowa formuła wzmacnia i odbudowuje płytkę, dodając jej energii niezbędnej w procesie regeneracji. Dzięki intensywnej, 21- dniowej kuracji Twoje paznokcie odzyskają dawny blask, staną się odporne na uszkodzenia i w końcu przestaną się rozdwajać. Możesz zapomnieć o połamanych i miękkich paznokciach. Odżywka wzmocni i utwardzi Twoją płytkę, a dzięki temu będziesz mogła wykonać dowolną stylizację – lakier kolorowy, a może hybryda? Po kuracji Herome Twoje paznokcie będą gotowe na każde stylizacyjne wyzwanie. 

Rezultat

Mocne, zdrowe i błyszczące paznokcie każdego dnia. Wyjątkowa odżywka od Herome wzmacnia i utwardza paznokcie, zapobiegając łamaniu i rozdwajaniu końcówek. Zawarte w składzie witaminy i składniki mineralne przenikają do macierzy paznokcia i pielęgnują płytkę od wewnątrz. Dzięki temu po 21 dniach możesz cieszyć się naprawdę mocną i całkowicie zdrową płytką, wolną od ubytków i skaz.

Sposób użycia:

Kurację stosuj przez 21 dni w sposób opisany przez producenta. Pierwszego dnia nanieś na paznokcie warstwę odżywki, drugiego dnia dołóż kolejną warstwę. Trzeciego dnia zmyj paznokcie i ponownie pomaluj je odżywką. Powtarzaj cykl przez kolejnych 21 dni. 

Marka
Herome
Pojemność (ml)
10
Rodzaj produktu
odżywka do paznokci
Działanie
odżywcze, wzmacniające
Dla kogo
Kobieta

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Isobutyl Acetate, Adipic, Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Beznophenone-3, Butylene Glycol, Aqua, Citral, Polyvinyl Butyral, Acetyl Methionine, Chodrus Cripus, CI 26100, CI 60725.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml