Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml

Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml

Wzmacnia, regeneruje i odbudowuje zniszczone paznokcie. Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu końcówek. Utwardza i nabłyszcza płytkę. Kuracja trwa 21 dni.

29,70 zł
26,97 zł

(269,70 zł za 100ml)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 29,70 zł

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Marzysz o długich i pięknych paznokciach? Konsekwentnie je zapuszczach, skrupulatnie pielęgnujesz, ale zawsze wydarzy się coś, co pokrzyżuje Twoje plany? Rozdwojone końcówki, złamane paznokcie, nieestetyczne zadziory? Koniec z tym! Sięgnij po wyjątkową, łagodną odżywkę od Herome, która całkowicie odmieni wygląd Twoich paznokci. Dzięki wzmacniającej kuracji w końcu zapuścisz długie paznokcie, które staną się Twoją ozdobą nie tylko na wielkie wyjścia.
 

Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml – ten łagodny utrwalacz został stworzony z myślą o specjalistycznej pielęgnacji słabych i łamliwych paznokci. Aktywna, witaminowa formuła wzmacnia i odbudowuje płytkę, dodając jej energii niezbędnej w procesie regeneracji. Dzięki intensywnej, 21- dniowej kuracji Twoje paznokcie odzyskają dawny blask, staną się odporne na uszkodzenia i w końcu przestaną się rozdwajać. Możesz zapomnieć o połamanych i miękkich paznokciach. Odżywka wzmocni i utwardzi Twoją płytkę, a dzięki temu będziesz mogła wykonać dowolną stylizację – lakier kolorowy, a może hybryda? Po kuracji Herome Twoje paznokcie będą gotowe na każde stylizacyjne wyzwanie. 

Rezultat

Mocne, zdrowe i błyszczące paznokcie każdego dnia. Wyjątkowa odżywka od Herome wzmacnia i utwardza paznokcie, zapobiegając łamaniu i rozdwajaniu końcówek. Zawarte w składzie witaminy i składniki mineralne przenikają do macierzy paznokcia i pielęgnują płytkę od wewnątrz. Dzięki temu po 21 dniach możesz cieszyć się naprawdę mocną i całkowicie zdrową płytką, wolną od ubytków i skaz.

Sposób użycia:

Kurację stosuj przez 21 dni w sposób opisany przez producenta. Pierwszego dnia nanieś na paznokcie warstwę odżywki, drugiego dnia dołóż kolejną warstwę. Trzeciego dnia zmyj paznokcie i ponownie pomaluj je odżywką. Powtarzaj cykl przez kolejnych 21 dni. 

Marka
Herome
Zapach
bezzapachowa

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Isobutyl Acetate, Adipic, Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Beznophenone-3, Butylene Glycol, Aqua, Citral, Polyvinyl Butyral, Acetyl Methionine, Chodrus Cripus, CI 26100, CI 60725.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Herome Nail Hardener Sensitive, łagodny utrwalacz do paznokci 10ml