Herome

Herome Nail Hardener Extra Strong, intensywnie regenerująca odżywka do paznokci 10ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 35,50 PLN
Producent: Herome
Model: 6513
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8711661004277
Opis produktu

Zmagasz się z osłabionymi, łamliwymi paznokciami? Wypróbowałaś już różnych sposobów, by polepszyć ich kondycję, a problem ciągle wraca? Wyrzuć do kosza nieskuteczne odżywki i zaufaj specjalistom. Z innowacyjną formułą Herome Nail Hardener, Twoje paznokcie szybko odzyskają zdrowy wygląd.

Herome Nail Hardener Extra Strong – ta intensywnie pielęgnująca odżywka w płynie to propozycja dla kobiet, które od dłuższego czasu zmagają się z osłabionymi i łamliwymi paznokciami. Nagłe pogorszenie kondycji płytki paznokcia może być spowodowane wieloma czynnikami takimi jak przebyta choroba, ciąża, długotrwały stres. Oprócz suplementacji witamin i dbania o zdrową dietę, warto wspomóc paznokcie od zewnątrz, by szybciej cieszyć się zauważalnymi efektami.

Rezultat

Zdrowe i mocne paznokcie, pełne naturalnego blasku. Odżywka intensywnie pielęgnuje płytkę paznokcia, wzmacniając ją od wewnątrz. Formuła bogata w witaminy i składniki mineralne odbudowuje wiązania wewnątrzkomórkowe i przyspiesza wzrost paznokcia. Odżywka regeneruje mikro urazy, utwardza płytkę i uodparnia ją na uszkodzenia mechaniczne.

Sposób użycia:

Stosuj kurację przez 14 dni dwa razy do roku, by cieszyć się zdrowymi paznokciami. Odżywkę możesz używać jako indywidualny produkt lub pod lakier kolorowy. Aplikuj zgodnie z zaleceniami producenta dołączonymi do opakowania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem