Herome Cuticle Pusher - kopytko do odsuwania skórek

Kopytko do odsuwania skórek przy paznokciu. Ułatwia przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne, niezbędne do wykonania prawidłowego manicure.

11,47 zł

(11,47 zł za 1szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Zadbane dłonie to niezwykle ważny element naszego wyglądu. Na pewno nie lubisz, kiedy Twoje skórki są twarde, uszkodzone po codziennych czynnościach, czy też nadmiernie nachodzą na paznokcie. Aby pozbyć się wynikających z nich problemów, polecamy Ci kopytko do odsuwania skórek Herome Cuticle Pusher, które pomoże Ci prawidłowo przeprowadzić pielęgnację paznokci.

Herome Cuticle Pusher to kopytko do odsuwania skórek, które pomoże Ci w przeprowadzeniu zarówno manicure jak i pedicure. Kopytko zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporne na działanie produktów do pielęgnacji i dezynfekcji, a do tego jest niezwykle wytrzymałe. Bez problemu odsuniesz nim skórki paznokcia i ułatwisz sobie dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Pamiętaj, aby przed zabiegiem odpowiednio namoczyć dłonie lub posmarować je specjalnym preparatem, który zmiękczy Twoje skórki. Jest to niezwykle ważne, aby cały proces przebiegał bezboleśnie i bez niepotrzebnych podrażnień.

Kopytko Herome Cuticle Pusher pomoże Ci precyzyjnie zająć się skórkami przy paznokciach w trakcie codziennej pielęgnacji, jak i również podczas usuwania akrylu i żelu z płytki. Przyrząd jest wygodny w użyciu i specjalnie wyprofilowany, tak aby operować nim jak najskuteczniej i najdokładniej. Kopytko to idealne narzędzie zarówno dla profesjonalnej manicurzystki, jak i niezbędne dla każdej osoby, która chce zadbać o wygląd swoich dłoni.
Zalety używania kopytka do odsuwania skórek Herome Cuticle Pusher:
  • pomaga odsunąć skórki;
  • przygotowuje skórki paznokci przed zabiegami manicure i pedicure;
  • wykonane z mocnego tworzywa sztucznego;
  • odporne na płyny do dezynfekcji, chemię i sterylizacje;
  • wytrzymałe;
  • ergonomiczny kształt ułatwiający pracę.
Sposób użycia:
Namocz skórki paznokci w ciepłej wodzie lub skorzystaj ze specjalnego preparatu przeznaczonego do zmiękczania skórek. Osusz i zdezynfekuj dłonie. Weź do ręki kopytko, a następnie wykonuj energiczne ruchy ku nasadzie paznokcia. Po takim odsunięciu skórek możesz przystąpić do ich wycinania. Po zakończonym procesie nie zapomnij o ponownym zdezynfekowaniu i umyciu rąk.
Marka
Herome
Waga
15 g
Przeznaczenie
do paznokci
Materiał
tworzywo sztuczne
Rodzaj produktu
kopytko
Dla kogo
Kobieta

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Herome Cuticle Pusher - kopytko do odsuwania skórek