OUTLET Herome Bye Bite - preparat zapobiegający obgryzaniu paznokci, 10ml

OUTLET Herome Bye Bite - preparat zapobiegający obgryzaniu paznokci, 10ml

Preparat przeciwdziałający obgryzaniu paznokci. Pomaga ograniczyć chęć obgryzania paznokci, nadając im specyficzny, nieprzyjemny, gorzki smak.

19,58 zł

(195,80 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
UWAGA! PRODUKT POCHODZI Z NASZEGO OUTLETU.
Opis uszkodzenia:
- PRODUKT SPRZEDAWANY BEZ OPAKOWANIA
Na pewno zdajesz sobie sprawę jak źle i odpychająco wyglądają obgryzione paznokcie. Jeśli chcesz pozbyć się tego niepożądanego nawyku sięgnij po specjalny preparat Herome Bye Bite. Dzięki jego właściwościom przestaniesz obgryzać skórki i paznokcie. Jak działa ten kosmetyk?

Herome Bye Bite to preparat zapobiegający obgryzaniu skórek i paznokci, który ma za zadanie skutecznie zniechęcić Ci tę niechlubną czynność. Aplikując go na płytki paznokci, sprawisz, że ich smak stanie się gorzki i niezwykle nieprzyjemny. Tego typu “terapia szokowa” ma za zadanie skutecznie oduczyć obgryzania skórek i paznokci. Preparat Herome Bye Bite utrzymuje się na płytce po umyciu dłoni, a nawet kąpieli. Jest niezwykle trwały i wytrzymały, a to oznacza, że będzie spełniał swoje zadanie przez długi czas i w każdych warunkach. Warto dodać, że kosmetyk jest bezbarwny i nie widać go na paznokciach. Dzięki temu możesz używać go w każdej sytuacji. Warto zaznaczyć, że preparat w swoim składzie zawiera również substancje, które dbają o paznokcie i wspomagają ich wzrost. Ponad to jest bezpieczny i mogą stosować go również dzieci.

Po aplikacji kosmetyku za każdym razem kiedy najdzie Cię chęć na obgryzanie paznokci, poczujesz nieprzyjemny gorzki smak, który skutecznie zniechęci Cię do ponawiania tej czynności.
Zalety stosowania preparatu przeciw obgryzaniu paznokci Herome Bye Bite:
  • skutecznie zniechęca do obgryzania skórek i paznokci;
  • niewidoczny i bezbarwny;
  • zapewnia długotrwały efekt, nie zmywa go woda;
  • odżywia płytkę paznokci i wspomaga jej wzrost;
  • bezpieczny nawet dla dzieci.
Sposób użycia:
Nałóż jedną lub dwie warstwy na płytkę paznokcia. Kiedy poczujesz, że preparat traci swój smak, zmyj go za pomocą zmywacza do paznokci, a następnie nałóż kolejną warstwę. Stosuj tak długo, aż stracisz nawyk obgryzania skórek i paznokci.
Marka
Herome
Przeznaczenie
do paznokci
Stan
OUTLET - produkt uszkodzony
Pojemność (ml)
10
Rodzaj produktu
odżywka do paznokci
Działanie
odżywcze, SPF i ochrona
Dla kogo
Kobieta, Uniwersalne

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

OUTLET Herome Bye Bite - preparat zapobiegający obgryzaniu paznokci, 10ml