Goldwell Just Smooth, odżywka wygładzająca włosy, zapobiega puszeniu 1000ml
skład odżywki Goldwell Just Smooth odbudowuje i zapobiega elektryzowaniu

Goldwell Just Smooth, odżywka wygładzająca włosy, zapobiega puszeniu 1000ml

Odżywka regeneruje włosy, dogłębnie nawilża, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się. Wygładza pasma, nadając im miękkość i sprężystość. Wydobywa naturalny połysk.
63,45 zł
Chwilowo brak


 • Producent: Goldwell
 • Goldwell
 • Indeks: 6087
Włosy niesforne, puszące się i elektryzujące – by odzyskać zdrowy, delikatny wygląd, wymagają specjalnego traktowania. Produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów wymagających są skomponowane w oparciu o zbilansowane składniki mineralne i odżywcze w taki sposób, by zapewnić włosom maksymalne odżywienie i nawilżenie.

GOLDWELL JUST SMOOTH odżywka wygładzająca włosy – to odżywka do zadań specjalnych, stworzona z myślą o włosach wymagających specjalistycznej pielęgnacji. Dogłębnie odżywia strukturę włosa, a zawarty w składzie olejek z orzechów kukui wygładza pasma, nadając włosom wyjątkową gładkość. Włosy już po pierwszym użyciu stają się aksamitnie miękkie i przyjemne w dotyku. Odżywka wygładza włosy, nadając im lekkość i ułatwiając rozczesywanie. Dzięki regularnemu stosowaniu produktu, włosy stają się niezwykle podatne na codzienną stylizację, odzyskują głęboki połysk i zdrowy wygląd.
Zalety używania odżywki Goldwell Just Smooth
 • Odżywka sprawia, że włosy odzyskują zdrowy, energiczny wygląd.
 • Olejek z orzechów kukui wygładza pasma, nadając im aksamitną miękkość.
 • Odżywka dostarcza włosom składników mineralnych, niezbędnych w procesie odbudowy.
 • Włosy z każdym użyciem stają się mocniejsze, pełne naturalnego blasku i lekkości.
 • Odżywka zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów.
Sposób użycia:
Odżywkę nakładamy na mokre, umyte uprzednio włosy, z pominięciem partii przy skórze głowy. Pozostawiamy na 2-3 minut, a następnie spłukujemy i przystępujemy do stylizacji fryzury.
Ocena:
2017-12-22

Bardzo dobry produkt. Odżywka ma rewelacyjny zapach, moje włosy są po niej miękkie, nie puszą się, a przede wszystkim nie przetłuszcza mi włosów jak inne kosmetyki.


  Napisz swoją opinię

  Goldwell Just Smooth, odżywka wygładzająca włosy, zapobiega puszeniu 1000ml