Goldwell DLS Color 60 sec, balsam odżywiający do włosów farbowanych 500ml

Goldwell DLS Color 60 sec, balsam odżywiający do włosów farbowanych 500ml

Balsam do pielęgnacji włosów farbowanych. Przedłuża trwałość koloru, zapobiega jego wypłukiwaniu się. Nadaje włosom połysk. Efekt widoczny już po 60 sekundach!
73,65 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Goldwell
  • Goldwell
  • Indeks: 6204
Włosy grube, ciężkie, farbowane potrzebują skrojonej na miarę pielęgnacji. Tylko w taki sposób, możemy sprawić, że rozbłysną naturalnym blaskiem, staną się odżywione, piękne i podatne na codzienną stylizację. By wspomóc je dodatkowo w procesie odbudowy, wybierajmy produkty bogate w witaminy i składniki odżywcze, które odbudują zniszczone pasma, nadając im zdrowy i piękny wygląd.
Goldwell Dualsenses COLOR 60 sec balsam do włosów farbowanych – ta odżywka dedykowana jest pielęgnacji włosów grubych, farbowanych i opornych. Dzięki witaminowej formule, produkt wnika do wnętrza włosa, tam uwalniając swoje działanie i dogłębnie odżywiając pasma. Technologia microPROtect complex wydobywa naturalny blask włosa i przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Balsam przeznaczony jest do interwencji w sytuacjach kryzysowych, Działa już w 60 sekund, widocznie poprawiając kondycję włosów.
Rezultat:
Odżywka świetnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy nasze włosy potrzebują ratunku i natychmiastowej interwencji. Balsam regeneruje zniszczone pasma już w 60 sekund, widocznie poprawiając ich kondycję. Dzięki innowacyjnej technologii microPROtect complex włosy mają zapewnioną trwałość i intensywność koloru. Zastosowanie inteligentnej formuły Liminescine sprawia, że pasma rozbłyskują niesamowitym blaskiem.
Sposób użycia:
Niewielką ilość produktu nanosimy na umyte, wilgotne włosy. Pozostawiamy na 60 sekund, a następnie obficie spłukujemy wodą.
Marka
Goldwell
Opakowanie
butelka z pompką
Działanie
ochrona koloru
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
farbowane

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Goldwell DLS Color 60 sec, balsam odżywiający do włosów farbowanych 500ml